יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

זיג זיגלר

זיג זיגלר הוא אחד המאמנים והמרצים המצליחים ביותר בעולם. הרצאותיו ידועות כמסעירות, מרתקות ומעוררות השראה, כאשר תובנותיו ורעיונותיו הביאו לשינוי בחייהם של מיליונים. זיגלר מעביר סמינרים שונים בכל רחבי העולם במטרה לעודד אנשים לצמוח ולהתפתח. הכלים שמעניק זיגלר הם עבור הצלחה בחיים, סיפוק, אושר, התעצמות, עידוד לקיחת אחריות ואמונה עצמית.

הדרך להצלחה על פי זיגלר

זיגלר מתחיל את כל הסמינרים שלו בהגדרת מספר תכונות שמהוות על פיו את אבני היסוד להצלחה אישית בכל תחומי החיים – הצלחה מקצועית, הצלחה זוגית, הצלחה כלכלית ועוד. רשימת התכונות הוסקה מניתוח תכונות אופי של אנשים מצליחים מתחומים שונים והיא רלוונטית לכל סוג של מקצוע. התכונות האישיות הדרושות על מנת לפתח אישיות מצליחנית על פי זיגלר כוללות כנות, ניסיון, יושרה, נאמנות, אחריות, מחויבות, אכפתיות, ביטחון, קביעת יעדים ומטרות ועוד. לפי זיגלר, עלינו לחפש את התכונות הללו בתוכנו ולעצב את עצמנו על פיהן. זיגלר מדגיש כי אף אדם לא נולד עם כל התכונות האלו, אך ניתן לפתח אותן באמצעות מודעות עצמית והבנה של חשיבותן. בהרצאותיו, הוא מספק דוגמאות רבות של אנשים שהחלו ללמוד את הרשימה וגילו למשל תכונה שלגמרי לא מאפיינת אותם, אך כך בדיוק הם הגיעו להבנת המקור של אי ההצלחה בחייהם.

אימון להצלחה

זיגלר טוען כי על מנת להצליח ולהתקדם בחיים עלינו לעשות שימוש ביכולותינו ובכישורים שלנו. על מנת לעודד אקטיביות וביטחון עצמי, שואל זיגלר את הקהל שאלות כמו: "האם אתה רואה דרך כלשהי לשפר את המצב של משפחתך בתוך שלושה שבועות?", "אילו כישורים היית צריך שיהיו לך על מנת לגרום לשינוי המיוחל בחייך?" ועוד מגוון שאלות מכוונות. כך, מאפשר זינגר לקהל להסתכל על חייו מפרספקטיבה שונה ולהבין כי כל אחד מאיתנו הוא בעל השליטה הבלעדית בחייו. זיג זיגלר מציע תובנות רבות ורעיונות הפותחים את ראשנו לצורת חשיבה חדשה ומלאת אפשרויות. הרצאותיו ידועות כמרתקות ומלאות בגילויים וכן הוא ידוע כמרצה כריזמטי וכובש. העקרונות עליהם מתבססת התיאוריה שלו הם אמונה עצמית, פיתוח עצמי והעצמת היכולות האישיות והבינאישיות.

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר