יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

ווין דייר

ווין דייר אשר נולד ב - 10 למאי 1940 בארצות הברית, הוא מדריך לעזרה עצמית, סופר ומרצה. דיר מצליח בכל רחבי העולם בשל הרעיונות שלו והתפיסה הייחודית שלו ליצירת אושר ולהגשמה עצמית. דיר אשר נחשב לפורץ דרך סחף אחריו מיליוני קוראים ומעריצים אשר מזדהים עם רעיונותיו ומיישמים את הטכניקות שלו בדרך לעזרה עצמית אמיתית ויעילה.

ספריו של דיר

בספרו "10 הסודות להצלחה ולשלווה פנימית", מדבר דיר על גורמים שונים המונעים מאיתנו להגיע לאושר ולמצות את עצמנו. דיר טוען שאנחנו מחליטים החלטות בצורה שגויה על סמך ציפיות החברה מאיתנו. על פי דיר, בכל פעם שאנחנו מחליטים החלטה שאיננו שלמים איתה לחלוטין, אלא רק מכיוון שאנחנו מרגישים שזה מה שההורים או בני הזוג שלנו מצפים מאיתנו לעשות, אנחנו מאבדים חלק מעצמנו ויוצרים דיסוננס פנימי. דיר טוען שעלינו לכבד את עצמנו ולקבל את עצמנו כפי שאנחנו, לחפש את האמת הפנימית שלנו וללכת על פיה. נושא נוסף שעולה בספרים ובהרצאות של דיר הוא היחס שלנו אל הצלחה ואל כישלון של עצמנו. על פי דיר, שיפוט עצמי ותחושה שנכשלנו איננה מוצדקת והיא רק גורמת לסבל. עלינו להבין כי העיקר בחיים הוא הדרך ולא התוצאה ולכן, אל לנו להכות את עצמנו ולהתייסר בחרטות על דברים שלא הצלחנו או שלא עשינו כראוי.

האמת הפנימית

נושאים רבים שעולים בספרים ובהרצאות של דיר נוגעים אל קהל רחב ביותר בכל רחבי העולם. דיר מדבר על החברה המודרנית כחברה מלחיצה ומקבעת אשר לא משאירה מספיק מקום לביטוי אישי. דיר מדבר על הצורך שלנו למצוא את הכוח הפנימי ללכת עם האמת שלנו ולא לחיות את חיינו כדי לרצות אנשים אחרים או כדי להצליח באמות המידה שלהם. על פיו, עלינו להיות כנים עם עצמנו ולכבד את רצונותינו. דיר מסביר בספריו צעד אחר צעד כיצד לברר עם עצמנו מה אנחנו באמת רוצים ואיך להגיע לכך. ספריו של דיר נחלו הצלחה רבה בכל רחבי העולם ומאמנים רבים עושים שימוש בטכניקות הנלמדות בספריו והרצאותיו. דיר נחשב פורץ דורך וחדשני בתפיסות שלו ובטכניקות אותן הוא מסביר, טכניקות המאופיינות בגישה פשוטה – צעד אחר צעד בדרך להבנה פנימית עמוקה יותר ורמת אושר גבוהה יותר.

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר