יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

דורין וירטו

דורין וירטו (נולדה ב - 29 לאפריל 1958) היא ד"ר לפסיכולוגיה, סופרת ודור רביעי למשפחה רוחנית בעלת יכולות מיוחדות. וירטו כתבה למעלה מ - 20 ספרים בנושאים רוחניים שונים ומרתקים: מלאכים, ילדי אינדיגו, ילדי קריסטל, תזונה נכונה, ריפוי ועוד. בנוסף, הקימה וירטו בית חולים פסיכיאטרי לנשים בלבד בנשוויל טנסי וכן היא מנהלת בית חולים נוסף לנשים בסן פרנסיסקו.

על ספריה ורעיונותיה של וירטו

וירטו כתבה ספרים רבים אשר תורגמו לשפות רבות. בספריה היא מתארת דרכי טיפול אלטרנטיביות, תפיסות רוחניות ושימוש בכלים כמו קריסטלים וקלפים ועל ילדים מיוחדים בעלי יכולות ריפוי. בספרה המצליח "דרכי טיפול ומזון בריא לילדי אינדיגו", מדברת וירטו על ילדים מיוחדים הנקראים "ילדי אינדיגו". ילדים אלו מקוטלגים במקרים רבים כסובלים מבעיות קשב וריכוז ומטופלים בריטלין, אך על פי וירטו ילדים אלו הם בעלי יכולות מיוחדות החווים חוויות על חושיות שלא מוכרות לילדים רגילים. ילדי האינדיגו הם ילדים אינטליגנטים בעלי אינטואיציה יוצאת מן הכלל ונטייה להרס עצמי. הספר כולל ראיונות עם ילדי אינדיגו, הורים ומורים והצעות לדרכי טיפול אלטרנטיביות ובריאות יותר מטיפולים תרופתיים. וירטו מציעה טיפול באמצעות תזונה נכונה ומסבירה את פשר ההתנהגות המאפיינת ילדי אינדיגו. ספר נוסף שכתבה – "דרכם של שומרי האור", מתאר את המסע אותו עברה, את האנשים בעלי כוחות הריפוי העל טבעיים, את ראיית נסתר ואת הצורך העז לשפר את העולם ולעזור לו. שומרי האור, על פי הגדרתה, הם אנשים בעלי תשוקה עזה לפתרון הבעיות האקולוגיות והחברתיות בעולם שמרגישים שהגיעו לעולם כדי לשרת מטרה מסוימת ויש להם ייעוד. בספר מעודדת וירטו את שומרי האור לעשות שימוש ביכולות שלהם ומדריכה אותם כיצד לפתח את יכולת הריפוי העל טבעית שלהם ואת היכולת לראות את הנסתר.

על הצלחתה של וירטו

דורין וירטו היא אדם מרתק, רוחני ויוצא דופן. ספריה והרצאותיה נחלו הצלחה רבה ברחבי העולם ואנשים רבים מתחברים לרעיונות ולמטרות שלה. ספריה כתובים בצורה בהירה וברורה ומיועדים לעזור לאנשים לגלות את עצמם, למצות את היכולות שלהם ולהתחבר לעולם ולנפש הפנימית שלהם. וירטו הופיעה בתכניות טלוויזיה רבות וכן היא מעבירה סדנאות רבות בנושאי תזונה ורוחניות בכל רחבי ארצות הברית.

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר