יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

בריאן טרייסי

בריאן טרייסי (1944) הוא סופר מצליח של ספרי עזרה עצמית והתפתחות אישית. הרעיונות והתובנות שלו השפיעו על אנשים רבים ברחבי העולם והם מיושמים על ידי מאמנים ומתאמנים רבים. בין הספרים המצליחים שלו: "לבלוע צפרדע – 21 דרכים להשיג יותר בפחות זמן" , "להרוויח יותר ומהר יותר" ו - "התעשר בדרך שלך".

הרעיונות של טרייסי

בין הרעיונות המרכזיים החוזרים שוב ושוב בספריו של טרייסי, ניתן למצוא את עיקרון ייעול הזמן. טרייסי מציע לנו לחשוב בכל עת כיצד לייעל את זמננו וכיצד לעבוד בצורה יותר אפקטיבית. טרייסי מציע להשתמש ב"זמן מת" שיש לכל אחד מאיתנו (כמו הזמן שאנחנו מבלים בפקקים של הבוקר ועוד) ללמידה באמצעות קלטות ולתכנון היום שלנו. רעיון נוסף החוזר בספריו הוא רעיון השיפור המתמיד – טרייסי נוהג להדגים כיצד שיפור קטן אך קבוע מדי יום מביא לתוצאות חסרות תקדים בטווח של מספר שנים.

אושר ועושר

טרייסי מרבה לדבר על שיפור המצב הכלכלי ועל שיפור באיכות החיים. על פי טרייסי, עלינו "לקחת את גורלנו הכלכלי בידיים" ולדאוג ליצור את השינוי בכוחות עצמנו. טרייסי עצמו היה איש מכירות במשך שנים רבות ורבים מהטיפים שלו מיועדים לאנשים העוסקים בתחום המכירות והשיווק. טרייסי מדבר על יחס וכבוד ללקוחות, מיומנויות ביחסי אנוש ובאינטראקציה בינאישית וכן הוא מדגיש את החשיבות שבמשמעת עצמית גבוהה לאורך זמן. טרייסי מאמין כי שימוש ביכולות האישיות שלנו ושיפור מתמיד בביצועינו מביאים הן להצלחה כלכלית והן לסיפוק עצמי. היכולת שלנו להוכיח לעצמנו שאנחנו יכולים להשתפר ולהתייעל מעלה את הביטחון העצמי ומשליכה על היכולות שלנו להתמודד עם קשיים בתחומים רבים כמו מערכות יחסים, משפחה, ניהול ועוד.

הצלחתו של בריאן טרייסי

בריאן טרייסי החל את דרכו המקצועית כאיש מכירות פשוט ולאחר 12 שנה הכפיל את שכרו פי 100! הוא הגיע להישג זה באמצעות תכנון והצבת מטרות ארוכות טווח, דבקות במטרה וביקורת עצמית נוקבת. בספריו, מציע טרייסי רעיונות רבים אודות הדרך לשיפור יעילות בעבודה ושינוי צורת החשיבה בכלל. ספריו בהחלט עשויים לחשוף אתכם לרעיונות חדשים ומסעירים ולגרום לכם לצעוד לעבר השינוי המהותי בחייכם, שינוי שיסייע גם לכם להפוך לסיפור הצלחה.

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר