יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

אנתוני רובינס

אנתוני רובינס נולד ב - 29 לפברואר 1960 בקליפורניה, ארה"ב. רובינס הוא סופר ויועץ אישי מהמצליחים ביותר בעולם אשר עובד עם מנהיגים ואנשי ציבור רבים בארה"ב ומשפיע על מיליוני אנשים. רובינס כתב מספר ספרים מצליחים ביותר, ביניהם "להעיר את הענק שבפנים" ו - "כוח בלתי מוגבל" שתורגמו לעברית.

קריירה

רובינס התחיל את הקריירה שלו כמקדם סמינרים של ג'ים רון. רובינס מספר שבשלב זה בחייו, למד כי מה שמביא להצלחה ולאושר בחיים זה לא הדברים ששייכים לנו, אלא הדרך בה אנחנו חיים. רובינס הגיע להארה והבין שהצורה בה אנחנו מתייחסים לנסיבות והאופן בו אנחנו משתמשים בהן, הם הגורמים לשינוי פנימי וחיצוני בחיינו ומביאים לאיכות חיים. לאחר מכן החל רובינס לעבוד כמאמן אישי ולכתוב ספרים. הוא נחל הצלחה עצומה בזכות תובנותיו, הכריזמה שלו והיכולת שלו להעביר את המסרים בצורה אפקטיבית. רובינס השפיע על חייהם של מיליונים בארצות הברית ובשאר העולם באמצעות לימוד של טכניקות כמו דימיון מודרך, חשיבה פוזיטיבית והקניית ביטחון עצמי.

סמינרים

בנוסף לעבודתו כמאמן אישי של אישים מפורסמים רבים וסופר, רובינס גם מקיים סמינרים בנושאים שונים המיועדים למנהלים, אנשי עסקים וגם לקהל הרחב. אחד הסמינרים המפורסמים שלו, "שחרר את הכוח הפנימי", כולל שיתוף פעולה מצד המשתתפים ואף הליכה על גחלים לוהטות! רובינס שם דגש על לקיחת אחריות ונקיטת גישה אקטיבית לחיים על מנת ליצור עוצמה אישית ולהעצים את היכולות האישיות. בהרצאותיו, הוא מעלה רבות את נושא התזונה הנכונה כגורם חיוני לבריאות פיזית ונפשית ולשיפור איכות החיים. הוא מרבה לדבר על תרבות הג'אנק פוד האמריקאית ומסביר על הקשר בין תזונה מאוזנת לבין איכות חיים. בנוסף, רובינס עורך גם סמינרים המיועדים למאמנים וכוללים טכניקות אימון שאפתניות במטרה להביא את המשתתפים למצב אידיאלי בו יוכלו "לעזור לכל אחד בכל אתגר שיעמוד בפניו".

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר