יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

מאמנים אישיים מפורסמים

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על מאמנים אישיים מפורסמים

זיג זיגלר הדרך להצלחה על פי זיגלר זיגלר מתחיל את כל הסמינרים שלו בהגדרת מספר תכונות שמהוות על פיו את אבני היסוד להצלחה אישית בכל תחומי החיים – הצלחה מקצועית, הצלחה זוגית, הצלחה כלכלית ועוד. רשימת התכונות להמשך קריאה »
סטיבן קובי ההרגלים שישנו את חייך על פי קובי, המפתח להצלחה בחיים טמון בהרגלי החשיבה שלנו. קובי מציע רעיונות פרקטיים ומסביר לפרטי פרטים כיצד לתרגל צורות חשיבה חדשות ויעילות יותר. הרגלי החשיבה עליהם הוא מדבר בספריו הם: להמשך קריאה »
בריאן טרייסי הרעיונות של טרייסי בין הרעיונות המרכזיים החוזרים שוב ושוב בספריו של טרייסי, ניתן למצוא את עיקרון ייעול הזמן. טרייסי מציע לנו לחשוב בכל עת כיצד לייעל את זמננו וכיצד לעבוד בצורה יותר אפקטיבית. טרייסי מציע להמשך קריאה »
מריאן וויליאמסון ספריה של וויליאמסון וויליאמסון כתבה ספרי עזרה עצמית רבים אשר נחלו הצלחה במדינות רבות ברחבי העולם, ביניהם הספרים שתורגמו לעברית: "הארה", "ערכה של אישה", "מתת השינוי" ועוד. בספריה המנוסחים בצורה ברורה ומרתקת, מעלה וויליאמסון רעיונות להמשך קריאה »
דורין וירטו על ספריה ורעיונותיה של וירטו וירטו כתבה ספרים רבים אשר תורגמו לשפות רבות. בספריה היא מתארת דרכי טיפול אלטרנטיביות, תפיסות רוחניות ושימוש בכלים כמו קריסטלים וקלפים ועל ילדים מיוחדים בעלי יכולות ריפוי. בספרה המצליח "דרכי להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר