יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

ניהול זמן

אחת המיומנויות החשובות ביותר בימינו היא ניהול הזמן. אורח החיים המודרני הוא כידוע לכולנו עמוס ואינטנסיבי והציפיות בהן עלינו לעמוד הן אינסופיות. ניהול זמן, הוא היכולת שלנו לתכנן את זמננו כך שנספיק לעשות את כל הדברים אותם אנחנו צריכים לעשות ולא פחות חשוב מכך, את הדברים אותם אנחנו רוצים לעשות. ניהול זמן הוא מיומנות הנדרשת ברמות שונות של חיי היומיום – חלוקת הזמן בין עבודה, משפחה וזמן לעצמנו, כמו גם ניהול הזמן שלנו בעבודה כך שנשיג אפקטיביות מקסימאלית.

עקרונות לניהול זמן יעיל

על מנת לנהל את זמננו בצורה נבונה עלינו להיות מסודרים. עלינו לכתוב את כל הדברים להם היינו רוצים להקדיש זמן, להגדיר בממוצע כמה זמן צפוי להימשך כל דבר ולתעדף את הפעילויות השונות. ברגע שיש לנו תמונה מלאה של הפעולות השונות המרכיבות את היומיום שלנו, אנחנו יכולים לראות ביתר בהירות מה יותר חשוב ואיפה אנחנו משקיעים יותר זמן מהדרוש. עיקרון נוסף לניהול זמן יעיל הוא איזון, שהוא את אחד המרכיבים החסרים למרבית האנשים בניהול הזמן שלהם. הלחץ המופעל עלינו ממקורות חיצוניים, כמו מקום העבודה, גורם לנו להדחיק את הצרכים שלנו ולנהל את הזמן שלנו בהתאם לצרכים של אנשים אחרים. ניהול הזמן בצורה מאוזנת יותיר לנו גם מקום למנוחה, ללימוד ולעשיית דברים בשביל עצמנו – כך נשאר תמיד אנרגטיים ויעילים יותר.

אימון לניהול זמן

במסגרת האימון להצלחה בחיים, עולה שוב ושוב הנושא של ניהול זמן אישי. לכל אדם בוגר ישנן מחויבויות רבות והמטרה של ניהול זמן איננה להתעלם מהן, אלא לייעל את סדר היום שלנו. כך נוכל לתת מענה לכל המחויבויות שלנו, כולל המחויבות לעצמנו. במסגרת האימון נשאל את עצמנו שאלות כמו "מה הייתי רוצה שייכלל בסדר היום שלי ותמיד נדחק הצידה?" או "מה מוריד את התפוקה שלי?" ו – "איך הייתי יכול לייעל את העבודה שלי כך שיהיה לי יותר זמן פנוי?". כך, נאתר את הגורמים המחלישים אותנו ואת הצרכים הלא ממומשים שלנו. עלינו לזכור שהבסיס להצלחתנו בכל התחומים, כולל בעבודה ובבית, הוא מוחנו, גופנו ונפשנו. כדי שנוכל לתת לאלו מענה יעיל לאורך זמן, עלינו להשקיע בעצמנו ולא להזניח את הצרכים האישיים שלנו.

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר