יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

מקרי בוחן של מצליחנים

כדי להתקדם ולהצליח בחיים, בין אם מדובר בהצלחה כלכלית, בקידום העסק, בשמירה על זוגיות לאורך שנים או בחינוך הילדים, עלינו קודם לחשוב כמו מצליחנים. אולם, איך חושבים מצליחנים? מה מגדיר מצליחנים? ואיך משנים צורת חשיבה? כל השאלות הללו הן שאלות העולות תוך כדי אימון להצלחה, בעוד התשובות אליהן יביאו לשינוי תפיסה וימנפו את תהליך האימון.

אמונה עצמית

לכל אחד חשוב להצליח בחיים ולהגשים את חלומותיו, לכל אדם כישרונות, יכולות וידע שונה משל רעיו. אך מה מבדיל בין אלו המצליחים לאורך זמן ובין אלו השקועים במירמור ובתחושה של אי הצלחה? אמונה עצמית היא אחת התכונות המאפיינות את המצליחנים בכל התחומים – יזמים מצליחים, בעלי עסקים וגם אמנים ויוצרים מצליחים. אמונה עצמית היא אולי התכונה הכי "מאומנת" בקרב המצליחנים, וזו שעמדה בהכי הרבה מבחנים. על מנת ליצור משהו חדש ומיוחד (יצירת אומנות, עסק או אפילו קשר זוגי), על כל אדם להאמין ביכולותיו ולהאמין בכך שהדבר אותו הוא רוצה הוא אפשרי ומגיע לו. כל מצליחן נתקל באינספור דחיות בדרך שלו להצלחה, אך בעקבות האמונה בעצמו ובדרך שלו הוא למד, השתפר והמשיך בשלו – כל הדרך כאמור אל ההצלחה.

השקעה

כמה פעמים עלה בראשכם רעיון להמצאה חדשה? חלום לעסוק במשהו שאתם אוהבים ולהשתפר בו? וכמה פעמים עשיתם משהו עם הרעיון…? רובנו "משתעשעים" עם רעיונות ופנטזיות רבות כמעט מדי יום: ללמוד לנגן ולהקים להקה, לפתוח עסק עצמאי, ללכת יחד עם הילדים לחוג מגבש וכדומה. רעיונות רבים, אף שיכולים להיראות לנו טובים מאוד באותו הרגע, יישכחו בשל העומס היומיומי, השגרה ועוד שלל נסיבות כמו חוסר זמן, חוסר כסף, המחשבה שאנחנו לא מספיק טובים או שיצחקו עלינו. בחנו כל מקרה של אדם שהצליח בתחומו ותראו כי כל הצלחה מתחילה ברעיון וממשיכה בהשקעה של ממש – השקעה של אנרגיה, זמן, תכנון וגם כסף לעיתים. אז לפני שאתם פוסלים רעיון על הסף רק בגלל שהוא דורש השקעה, נסו לדמיין איך תרגישו אם באמת תצליחו ושאלו את עצמכם האם ההצלחה תהיה שווה את ההשקעה. ובכן, כדי להצליח בחיים יש לשנות גישה. התייחסו לכישלונות כאל שיעורים ואל דחיות כאל אתגרים. כבדו את היכולת העצמית שלכם ואת הרעיונות שלכם – הקדישו את הזמן לבחון אותם לעומק, ותגיעו רחוק.

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר