יסודות האימון האישי מטרת האימון האישי מודעות עצמית אימון להצלחה אימון עסקי אימון זוגי קורס אימון אישי

אימון לחיים

אנשים רבים חשים "תקועים", אפילו לכודים בשגרה מעייפת, עושים את אותם דברים שוב ושוב מבלי לחוש תשוקה והנאה אמיתית. אנשים אלו, מייסרים את עצמם פעמים רבות במחשבות על מה היה אילו היו בוחרים אחרת וכיצד החיים שלהם היו יכולים להיראות. בעצם, מרגע לידתנו הוצפנו בציפיות שונות מהסביבה ולמדנו לתכנן את חיינו בהתאם לסטנדרטים מסוימים על מנת "להישאר במירוץ". תחושות התסכול והייאוש מהשגרה השוחקת מלוות לעיתים בבושה ובקושי לשתף את הקרובים אלינו, מתוך פחד לאכזב אותם או להיראות חלשים וחסרי ביטחון. אולם, אימון לחיים עונה בדיוק על הצרכים הללו - באמצעות אימון לחיים יוכלו המתאמנים לצאת ממעגל השגרה ולגלות יכולות חדשות ועוצמתיות.

מי מסוגל להשתנות?

ביסודו של תהליך האימון לחיים ניצבת האמונה כי כל אחד ואחת יכולים להשתנות ולשלוט בגורלם. אימון עוסק בהעצמה אישית ובתרגול מיומנויות שיהפכו את המתאמנים לאנשים שלמים, מגובשים ומאושרים יותר. על מנת להצליח להתאמן וליישם יכולות חדשות, אין המתאמנים צריכים להיות גאונים, עשירים או מוכשרים בצורה יוצאת דופן. עליהם להיות בעלי רצון כנה להשתנות ובעלי מחויבות עצמית. עליהם להתחיל את תהליך האימון להצלחה ב"ראש פתוח", לצאת מנקודת ההנחה שהסתמכות על דפוסי החשיבה הישנים היא שגויה ולהיות מוכנים לעצב את עצמם מחדש.

תוצאות האימון לחיים

לאחר שהמתאמנים יחלו ויתמידו בתהליך האימון, הם ירגישו את תוצאותיו בכל תחומי החיים: במערכות יחסים, בקריירה, ביכולת ללמוד וליצור דברים חדשים. באמצעות האימון לחיים, ילמדו המתאמנים להכיר את עצמם לעומק ולהתוודע ליכולות האדירות הטמונות בתוכם, אלו שרק מחכות להזדמנות לפרוץ החוצה. בנוסף, ילמדו המתאמנים כיצד לתקשר עם הקרובים אליהם בצורה עמוקה ואפקטיבית יותר ולמעשה, לשבור דפוסים חוזרים המביאים לתסכול ולייאוש.

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס אימון אישי וקואצ'ינג
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר