למה ללמוד רפואה משלימה?

רוצים לדעת אם כדאי לכם ללמוד רפואה משלימה? זוהי ההזדמנות הטובה ביותר לקרוא מדוע כל כך הרבה אנשים נעזרים בטיפולים אלטרנטיביים כדי לחיות עם אורח חיים בריא יותר ולטפל במחלות שאין להם מזור ברפואה הקונבנציונלית.

1. בשביל הבריאות

כיום כולם מסכימים, אפילו רופאים של הרפואה הקונבנציונלית והקהילה המדעית, כי הרפואה האלטרנטיבית עוזרת. כאשר באיכילוב ישנה מחלקה של טיפולי דיקור וטיפולים אחרים קשה להתווכח עם העובדה שמדובר על טיפולים שנבדקו והוכחו מדעית. ישנם עדיין חילוקי דעות בנוגע לאי אלו טיפולים הינם באמת אפקטיביים, אולם ברור כי אפשר לטפל ולשפר את הבריאות בעזרת הרפואה המשלימה. אם אתם רוצים ללמוד רפואה כדי לעזור לעצמכם, ולשפר את בריאותכם, לימודי הרפואה האלטרנטיבית יכולים להוות את ההזדמנות המתאימה לכך.

2. בשביל המקצוע

כיום כל מטפל יכול לשווק את עצמו ולהצליח לפתח קריירה מצליחה במקצוע שהוא אוהב לעשות. רבים מחפשים מטפלים מקצועיים שיטפלו בהם, ולכן הלימודים של הרפואה המשלימה כל כך חשובים. אפשר לבחור במסלול רב שנתי ולקבל הסמכה משמעותית, או להתנסות בקורס של מספר חודשים.

3. הזדמנות מעולה ללמוד על המזרח

בין אם מדובר על שיאצו, דיקור או טווינא, הלימודים משלבים גם לימודים מהמזרח הרחוק שמאפשרים ללמוד על נושאים כמו: מרידיאנים, צ'י, חמשת האלמנטים וידע שנצבר לאורך אלפי שנים.

4. כיום אפשר ללמוד ולהתקדם

חשוב לזכור שהקורס עיסוי אותו תלמדו היום יצטרף לקורס ארומתרפיה וביחד קורסים אלו בצירוף עם עוד קורסים שתלמדו לאורך השנים יעזרו לכם להיות מטפלים טובים יותר. גם אם אתם עובדים כבר בטיפול, לעולם לא מאוחר מדי להגדיל את מאגר הידע ולשלב טיפולים שונים יחדיו.