מכינה לעיצוב פנים

אי אפשר להגיע ללימודים יותר מוכן מזה

עקב תנאי הקבלה הקשים לבתי הספר הגבוהים לעיצוב בארץ, סטודנטים רבים ומוכשרים אינם מצליחים להתקבל למקום הלימודים המועדף עליהם. מכינות לעיצוב בכלל ומכינה לעיצוב פנים בפרט, הינן חממות מקצועיות המלמדות את הסטודנטים לא רק את היסודות של מקצוע עיצוב פנים, אלא גם מעניקות להם ארגז כלים להתמודד עם המבחנים השונים הנערכים בבתי הספר לעיצוב ועם ראיון הקבלה המקצועי שנחשב לשלב חשוב מאוד בקבלת הסטודנט ללימודים.

מטרת המכינה לעיצוב פנים

מטרת המכינה לעיצוב היא אחת ויחידה, להביא את הסטודנט לרמה שבה הוא יצליח להתקבל ללימודי עיצוב פנים, במהלך המכינה הסטודנט לומד את יסודות עיצוב הפנים ובמקביל לכך עובר מספר סדנאות מקצועיות העוזרות לו להכין תיק עבודות מקצועי. המכינה עוזרת לסטודנטים גם לבחור את מסלול הלימודים המתאים להם, במידה והם מתלבטים בין מספר מסלולי לימוד בתחום העיצוב. במכינה נערכים מרתונים של מבחני כניסה בדיוק כמו בעולם האמיתי וגם סימולציות הכנה לראיון קבלה. חלק מהמכינות לעיצוב פנים גם עוזרות לסטודנטים לעבור את הבחינה הפסיכוטכנית שנערכת בשנקר ובמכון הטכנולוגי בחולון.
במכינה לעיצוב פנים נלמדים בין השאר הנושאים הבאים: קומפוזיציה, עיצוב דו מימדי, סקיצות, עיצוב בתלת מימד, תבליט, מושגים באדריכלות, רישום אדריכלי, פרספקטיבה, המחשה ועוד.

קהל יעד

גם אם אתם הסטודנטים המוכשרים ביותר שיודעים בעל פה את שפת העיצוב, עדיין סיכויי הקבלה שלכם לבתי הספר הגבוהים לעיצוב הם לא פשוטים בכלל, בעיקר בגלל כמות הצעירים הגדולה שמתמודדים על אותו מקום לימוד. המכינה לעיצוב לא רק מלמדת את יסודות עיצוב הפנים אלא גם מעניקה לסטודנטים כלים וטיפים ספציפיים אשר יעזרו להם גם להכין תיק עבודות נפלא וגם להצליח במבחני הכניסה ובראיון הקבלה.

מוסדות ללימוד מכינה לעיצוב פנים

כמעט כל בית ספר גבוה ללימודי עיצוב מאפשר גם לימודי מכינה אצלו כגון: קווים – בית הספר למקצועות העיצוב, מכללת קונספט, המכללה למנהל, סטודיו 6B, המכינה הבינתחומית לעיצוב ועוד.

קבל מידע על קורס עיצוב פנים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס עיצוב פנים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר