לימודי שיווק

לימודי השיווק עוסקים בתכנון אסטרטגי של שיווק ופרסום מוצרים ושירותים לקהל הרחב. כיום בעידן הטכנולוגי המפותח שבו ניתן לרכוש מוצרים באינטרנט בקלות רבה יחסית, וכן העידן שבו הגלובליזציה נמצאת באופן נורמטיבי, התחרות היא גדולה ודינמית ותחום השיווק הופך להיות מוטיב מרכזי בקידום ומכירת המוצר.

אמרת שיווק – אמרת הצלחה


צילום: manfrys

פעילות שיווקית בארגון עוזרת בקביעת פילוח השוק, הצגת הלקוחות הפוטנציאלים וצורכיהם ומאפשרת ארגון ותוצר מתאים יותר ללקוחות באופן שמאפשר העדפה ברורה על פני מתחרים. תחום השיווק משלב היבטים פסיכולוגים המתרחשים אצל לקוחות פוטנציאלים, היבטים סוציולוגים חברתיים שקורים בחברה, היבטים כלכליים ועוד היבטים שכאשר נערכים לתוכנית שיווק איכותית ויעילה, חייבים להילקח בחשבון.

מטרת לימודי השיווק

מטרת הלימודים היא להקנות לסטודנטים ידע וטכניקות פרסום ושיווק וכן להטמיע בהם חשיבה שיווקית נכונה. את תחום השיווק ניתן ללמוד בלימודי תואר ראשון (B.A) ושני (M.BA), וכן בקורסים מקצועיים שונים אשר מקנים תעודה מטעם המוסד המלמד. בין הקורסים המוצעים בתחום השיווק: שיווק ומכירות, פרסום, קופרייטינג, בימוי שיווק והפקה, יחסי ציבור, ועוד. הלימודים האקדמאים בתחום השיווק חושפים את הלומד לעולם רחב יותר של השפעות חברתיות, כלכליות, פוליטיות, ופסיכולוגיות. בין הנושאים הנלמדים: מחקרי שוק, מערכת ההפצה וערוציה, שיווק באינטרנט, בניית תוכנית עסקית, משאבים, פרסום, שיווק ישיר ועוד.

קהל היעד ללימודי שיווק

לימוגי שיווק מיועדי לאלו המעונינים ללמוד ולעסוק בתחום המסקרן של עולם השיווק, המכירות , והפרסום. וכן לעוסקים בתחום אשר מעונינים להעמיק ולשפר את ידיעותיהם בתחום.

התמחויות בלימודי שיווק

לימודי שיווק עם התמחות בשיווק טכנולוגי

התכנית מכשירה את הסטודנטים למשרות בחברות בתחומי ענפי טכנולוגיה מתקדמים, על ידי הקניית ידע והבנה טכנולוגית לצד ידע שיווקי, על מנת ליעד את הלומדים להשתלב בחברות עתירות ידע כדוגמת שוק ההיי טק, התוכנה וכדומה. הלימודים כוללים לימודי מבוא להנדסת חשמל ואלקטרוניקה וניהול טכנולוגיית מידע ואינטרנט, לצד לימודי התנהגות ארגונית ואסטרטגיה שיווקית.

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק

לימודים אלו מתמקדים בתחום מינהל העסקים אך ההתמחות הינה בתחום השיווק, המסלול קיים גם בתואר ראשון וגם בלימודי תואר שני. השילוב בין מינהל עסקים ושיווק הוא השילוב הטיבעי והמתבקש מכולם. הלימודים מדגישים היבטים מעשיים בבניית תוכנית עסקית משולבת עם שיווק, אשר כולל תקשורת שיווקית, קשרי לקוחות, פרסום, מיתוג, התנהגות צרכנים, משא ומתן, אסטרטגיה ועוד תחומים שתורמים רבות לראייה העסקית, לצד לימודי כלכלה, מתמטיקה, משא ומתן, סטטיסטיקה, חשבונאות פיננסית וכדומה.

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק במסלול בינלאומי

המסלול הייחודי, מיועד לסטודנטים ישראליים אשר לומדים במסלול ניהול עסקים עם התמחות בשיווק בשפה האנגלית. המסלול זהה למסלול הלימודים הסטנדרטי מבחינת תכנים אקדמאים. התוכנית מקנה שליטה גבוהה באנגלית ויכולת לבסס קשרים עם עמיתים בעולם. הלימודים כוללים היבטים שיווקים כדוגמת מוניטין וחזון, תקשורת שיווקית משולבת ועוד.

לימודי משפט ועסקים עם התמחות בשיווק

מסלול לימודים זה משלב לימודי מינהל עסקים, משפט, ושיווק ו'נוגע' בשלושת נקודות הזהב של משלוש ההצלחה. הלימודים מקנים ידע בהיבטים משפטיים רלוונטים לעסקים, בתחומי ניהול העסקים והכלכלה, ובתחום השיווק כנקודת זינוק טובה למכירות יעילות והצלחה בטוחה. ההתמחות מאפשרת ללומדים חשיפה לפעילויות שיווקיות שונות ומודרניות כגון שיווק ממוקד, אינטראקטיבי, ואינטגרטיבי. ובמקביל הכרה של עולם המשפט בתחומים כקניין רוחני, הגבלים עסקיים ועוד.

משך זמן לימודי השיווק

לימודי תעודה לשיווק אורכים עד שנה. לימודי תואר ראשון אורכים 3 שנים מול לימודי תואר שני שאורכים 2 שנים.

שכר ואפשרויות תעסוקה לאיש שיווק

מסיימי המסלולים השונים בתחום השיווק, יכולים להשתלב בתחום השיווק על גווניו כמנהלי שיווק, מקדמי מכירות, קופרייטינג, פרסום, יחסי ציבור, ניהול מותג ועוד.

השיווק כבר כאן

בעולם הדינמי והרווי מוצרים ושירותים בו אנו חיים, אין ספק שחייבים מנהלי שיווק איכותיים ויצירתיים. כיום על מנת לשווק נכונה מותג יש צורך בהכרת שוק הפרסום וקידום המכירות על בוריו. בוגרי שיווק זוכים לביקוש רב בשלל תחומי העיסוקים, כיוון שכדי להצליח יש צורך בתכנון ובניית אסטרטגיה שיווקית נכונה ואת זאת, כבר כולם יודעים. על כן, אם תחום השיווק מעניין ומסקרן אותך, כדאי לבחון את המסלולים השונים והמגוונים המוצעים ולבדוק אילו מהם הוא המתאים ביותר עבורך.

קבל מידע על קורס שיווק
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על לימודי שיווק

10 סיבות ללמוד שיווק 1. משכורת מי שצפה בסדרה "מד-מן", מכיר את התמונה של דון דרייפר, לבוש חליפה למשעי, במשרד מהודר, שותה ויסקי וחושב על הסלוגן הבא.  לאנשי פרסום ישנה יוקרה שמתלווה למקצוע, ויוקרה זו מגיעה גם עם משכורת להמשך קריאה »
איפה כדאי ללמוד שיווק? איפה ללמוד תואר ראשון בשיווק? לימודי שיווק יכולים להיכלל במסגרת תואר ראשון בתקשורת או תואר ראשון במנהל עסקים. אפשר למצוא מסלולים אלו במכללת רמת גן, המכללה האקדמית כנרת, מכללת נתניה והקריה האקדמית אונו. הקריה האקדמית אונו להמשך קריאה »
להיות איש שיווק בעל המקצוע בעולם, כפי שאנו מכירים אותו כיום, אנו מופגזים בעשרות אלפי מסרים מסחריים מדי יום, המדיה כל כך מפותחת וערוציה רחבים כל כך, עובדות אלו רק מעצימות את חשיבותם של אנשי השיווק בתנאי השוק להמשך קריאה »
מידע הכרחי למועמד לשיווק עובדות וחדשות בנוגע לתחום השיווק שיווק בגישת WEB2 מבוסס על שיווק אינטראקטיבי, על פי אתר איגוד השיווק הישראלי מדובר בתופעה חדשה, אשר הספרות המחקרית עדיין לא חקרה אותה לעומקה, נראה שהשיווק האינטראקטיבי אינו רק טרנד להמשך קריאה »
קורס שיווק ומכירות להשתמש בכלים שיש לך כדי להצליח למכור קורס שיווק ומכירות מתאים לאלו שרוצים לעסוק בתחום הפרסום, השיווק והמכירות ולשפר את סיכוייהם לקידום בעבודה ושיפור התפקוד בעולם תחרותי והישגי  זה. הסביבה העסקית היא משתנה ודינאמית ומחייבת להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס שיווק
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר