לימודי ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים מתקיימים בכל תחום אפשרי החל מאלקטרוניקה והייטק וכלה בתיירות וחינוך. תחום ניהול הפרויקטים משתנה, אך תורת הניהול הבסיסית אשר מועברת ללומדים ממשיכה.

לנהל פרויקט מוצלח

לימודי ניהול פרויקטים
צילום: cmi_managers

מנהלי פרויקט אחראים לגיבוש התוכנית, לתימחורה, להוצאה לפועל, להתמודדות עם שינוים ובעיות לא צפויות ולבסוף להצלחת הפרויקט בכללותו. כיום, כמעט בכל ארגון ישנו מנהל פרויקט שאחראי על הצלחת פרויקט ועל מנת שאכן הפרויקט יצליח, על מנהל הפרויקט להיות מודע לנושאים כדוגמת: ניתוח יחסי גומלין, ניתוח שינויים, תמחור, משא ומתן, עבודת צוות, מחזור חיים של פרויקט, בקרה, יזום פרויקט, הערכות וסיכונים, בקרת איכות, ניהול צוות, ניהול קונפליקטים, מעקב רכש ועוד.

מטרת לימודי ניהול פרויקטים

מטרת לימודי ניהול פרויקטים הינה, להכשיר מנהלים לעשות שימוש נבון ויעיל בידע וכישורים הרלוונטים, כדי לנהל פרויקטים בהצלחה. המיומנויות הנלמדות בקורס זה כוללות את כל שלבי התכנון, ההקמה, הביצוע, וההערכה של הפרויקטים. הסטודנטים מקבלים הן ידע תיאורטי והן ידע מעשי בתחום ניהול הפרויקטים, כאשר בסיום הקורס מוענקת תעודה מטעם המוסד המלמד.

קהל היעד ללימודי ניהול פרויקטים

הקורס מיועד למנהלים ובעלי השכלה אקדמאית, אשר מעוניי ינים להתמקצע ולנהל פרויקטים באופן יעיל ונכון. הקורס מיועד גם לעובדים בדרגי הניהול השונים אשר מעונינים להתקדם ולנהל פרויקטים. תחומי העניין מהם מגיעים הסטודנטים הינם מגוונים ביותר ויכולים לכלול: הייטק, חינוך, בנקאות, ביטוח, בנייה ועוד.

משך זמן לימודי ניהול פרויקטים

אורך הקורס בלימודי ניהול פרויקטים, משתנה ממוסד אחד למשנהו ויכול לנוע בין 60- 250 שעות אקדמאיות ואף יותר.

אופק תעסוקתי עם סיום לימודי ניהול פרויקטים

מסיימי מסלול הקורס יוכלו להשתלב בתחומי עניין שונים כגון חינוך, הייטק, חקלאות, בניה, תיירות, רפואה ועוד. לפי עניין ורצון בתחום של ניהול פרויקטים כמנהלי פרויקט.

ההצלחה בידך

לימודי ניהול פרויקטים מאפשר לך להיות מנהל מצליח ומכוון מטרה, בעזרת הידע התיאורטי והיישומי המועברים במהלך הקורס, ההצלחה אכן בידך. מנהל פרויקטים זוהי המשרה החשובה ביותר בפרויקטים בתחומים שונים ולימודים ממוקדים מאפשרים תכנון, פיקוח, בקרה ואיכות של פרויקטים מוצלחים. על כן, אם אתה מעונין להשתלב כמנהל וללמוד מקצוע מאתגר ומספק בוא ללמוד איך לנהל פרויקטים.

קבל מידע על קורס ניהול פרויקטים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על לימודי ניהול פרויקטים

להיות מנהל פרוייקטים בעל המקצוע מנהל פרוייקטים עוסק בתכנון ובקרה של פרויקטים החל משלב הסקיצה על הנייר וכלה באספקת המוצר המוגמר ללקוח, מטרתו העיקרית של מנהל הפרוייקטים היא לוודא שהפרוייקט יסתיים בזמן מבלי לוותר על איכות המוצר, שני להמשך קריאה »
קורס ניהול פרויקטים לדעת לנהל את הפרויקט על הצד הטוב ביותר מנהל הפרוייקטים הוא האדם שאחרי על כל תהליך הפרוייקט על שלביו הרבים והשונים, החל משלב הסקיצה הרעיונית על הנייר וכלה באספקת המוצר המוגמר ללקוח. הידע והיכולות של להמשך קריאה »
מידע הכרחי למועמד לניהול פרויקטים שינויים ואירועים בתחום הלימודים פרופ' מייקל פורטר שנחשב לאחד הגורואים הגדולים של עולם הניהול האמריקאי, טוען בכתבת השער של המגזין היוקרתי “Harvard Business Review” כי הפרוייקטים של אחריות חברתית שמקיימות חברות רבות היום, רק מגבירים להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס ניהול פרויקטים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר