מנהל עסקים ושיווק

להצליח לקדם את החברה באמצעות שיווק נכון וחכם

מהות המסלול

היום כול חברה יודעת שכדי להצליח בעולם התחרותי שמדי יום נולדות אליו עוד המון חברות בדיוק עם אותם מוצרים, עליה לדעת כיצד למתג ולשווק את עצמה בצורה החכמה והנכונה ביותר. לימודי מנהל עסקים עם התמחות בשיווק נותנים למנהל לעתיד את הכלים והידע כיצד עושים את זה בצורה האפקטיבית ביותר, במיוחד כאשר עולם האינטרנט שינה לחלוטין את כללי המשחק. בקורס נלמדים עקרונות היסוד בניהול חברה או עסק יחד עם ירידה לפרטים בכול הקשור לעולם השיווק על המגוון הגדול שקיים בו.

מטרות המסלול ויתרונות המסלול מנהל עסקים ושיווק

מטרת המסלול היא לאפשר לסטודנטים לענות על הביקוש ההולך וגובר לאנשי ניהול שיש להם ידע מעמיק בשיווק. רוב המכללות והאוניברסיטאות מלמדות שיווק תוך שמירה על עדכניות הקורסים בהתאם לשינויים בעולם האמיתי. לימודים במסלול של מנהל עסקים ושיווק מעניקים לסטודנט ידע וכלים לא רק כיצד לנהל את החברה, כך שהיא תיצור את המוצר הנכון ביותר בין אם מדובר במוצר ממשי כגון טכנולוגיה חדשה או בשירות, אלא גם שהמנהל ידע כיצד לשווק את המוצר שלו בצורה החכמה והנכונה ביותר בהתאם למגבלות התקציב הקיימות בחברה.

הלימודים כוללים ידע בסיסי בניהול כגון: יסודות החשבונאות, מערכות מידע, מערכת המשפט בישראל, יסודות המימון, הכלכלה בישראל, ניהול פיננסי ובנוסף קורסים ייחודיים בשיווק כגון: מחקרי שוק, תקשורת ופרסום, אסטרטגיה שיווקית, שיווק בינלאומי ועוד.

אפשרויות קריירה

בוגרי מסלול מנהל עסקים ושיווק יוכלו לעבוד כמנהלי חברות בכירים, מנהלי מחלקות ייצוא, אחראי תחום השיווק בחברה, מנהלי תיקי לקוחות והם יוכלו גם להשתלב בתחום השיווק והפרסום כגון: עבודה כמקדמי מכירות, אנשי מחקר בשיווק, יועצי שיווק, תקציבאים בכירים, מנהלי מותג ועוד.

הביקוש ללימודי מנהל עסקים ושיווק הוא גבוה מאוד בזכות האפשרויות הרבות למצאית עבודה בתחום ואף לבנות קריירה מצליחה ומספקת.

איפה לומדים מנהל עסקים ושיווק

עקב הביקוש הרב ללימודי מנהל עסקים ושיווק ניתן ללמוד במסלול זה במכללות רבות ובאוניברסיטאות כגון: המרכז האקדמי רופין, המרכז האוניברסיטאי אריאל, המרכז האקדמי כרמל, המכללה האקדמית ספיר, מכללת עמק ישראל, המרכז הבינתחומי הרצליה, אוניברסיטת בר אילן ועוד.