איפה כדאי ללמוד מנהל עסקים?

רוצים לדעת איפה הכי כדאי ללמוד מנהל עסקים? אספנו את מיטב המכללות והאוניברסיטאות המלמדות מסלולים לתואר ראשון ושני במנהל עסקים, כדי שתדעו איך לבחור את המסלול הנכון.

1. מנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב – בגלל השם של רקאנטי

יתרון: הפקולטה למנהל עסקים ע"ש רקאנטי באוניברסיטת תל אביב בעלת שם ומוניטין מובילים, ובין אם מדובר במסלול למנהלים executive או במסלולים לתואר ראשון ושני, באוניברסיטת תל אביב אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מרצים מעולים שיעבירו את החומר בצורה מעניינת. יתרון משמעותי נוסף הוא שכר הלימוד האוניברסיטאי, שבתואר הראשון יכול להשפיע מאוד על המצב הכלכלי של הסטודנט הצעיר.

חסרון: מכיוון שמדובר במסלול אוניברסיטאי, ההשקעה היוצאת על כל תלמיד איננה משתווה להשקעה המקבילה במכללה מובילה למנהל עסקים. חסרון נוסף הוא תנאי הקבלה המחמירים במיוחד של האוניברסיטה, שמאפשרים רק למגוון מצומצם להתקבל.

2. מנהל עסקים במרכז הבינתחומי –  בגלל הקשרים

יתרון:  אחד היתרונות המשמעותיים של המרכז הבינתחומי הוא בהתמחויות השונות שמסמיכות את בוגר מנהל העסקים במקצועות שיש להם ביקוש בשוק כגון תקשורת שיווקית. הבינתחומי מציע מגוון תכניות מיוחדות ושיתופי הפעולה עם חברות מובילות במשק כמו סמינר לוריאל וסמינר מרצדס. יתרון אדיר של המסלול הוא בקשרים שאתה רוכש לאורך התואר הראשון עם האנשים שאתה לומד איתם ועם צוות המרצים המעולה.

חסרון: קשה למצוא חסרון במסלול מנהל עסקים של הבינתחומי, שכן הוא תפור להצלחה. המחיר הגבוה הוא הפקטור המשמעותי שמהווה חסם לרבים.

3. מנהל עסקים במכללה למנהל – תוכנית יישומית במיוחד

יתרון: סטודנטים שלומדים מנהל עסקים במכללה למנהל מביעים שביעות רצון גבוהה ביחס לסטודנטים במוסדות לימוד אחרים. הסיבות לכך הן בין היתר: צוות המרצים, שלל התוכניות להתמחות במנהל עסקים, הדגש על התכנים הנדרשים ביותר בשוק, שילוב טכנולוגיות המידע בלימודי החשבונאות ובלימודי השיווק ושיתוף הפעולה עם חברות וארגונים מובילים.

חסרון: מכיוון שסטודנטים מרגישים שקיבלו את שכרם והשקעתם במכללה למנהל, קשה למנות חסרון אמיתי במסלול.

קבל מידע על תואר ראשון במנהל עסקים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על תואר ראשון במנהל עסקים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר