תנאי קבלה לייעוץ ארגוני

איך מתקבלים למסלול האטרקטיבי של ייעוץ ארגוני במכללות ובאוניברסיטאות המובילות? כנסו עכשיו וקיראו פירוט מלא על המסלולים ותנאי הקבלה שלהם.

תנאי קבלה לייעוץ ארגוני בבר אילן

עדיפות בקבלה למסלול ייעוץ ארגוני באוניברסיטת בר אילן, תינתן לבעלי ניסיון בייעוץ, ניהול או הדרכה. נדרשים שני מכתבי המלצה אחד מקצועי והשני אקדמאי. ציון ממוצע של 80 בתואר ראשון. B.A. בציון של 85 נקודות ומעלה.

תנאי קבלה לתואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים בבינתחומי

כדי להתקבל לבינתחומי עוברים תחילה מיון על סמך הנתונים שהציג המועמד: ציוני תואר קודם, קורות חיים והמלצות, ולאחר מכן עוברים ראיון קבלה. תנאי הקבלה בבינתחומי כוללים תואר ראשון בפסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות, מנהל עסקים, או ניהול, ממוסד אקדמי מאושר. סטודנטים שלא עברו את הקורסים: מבוא לפסיכולוגיה ופסיכולוגיה חברתית יצטרכו להשלימם בקיץ לפני תחילת הלימודים.

כדי להתקבל יש צורך בציון ממוצע של 80 ומעלה במקצוע הראשי או המורחב בלימודי ה- BA במסלול ללא התיזה וממוצע של 85 ומעלה במקצוע הראשי או המורחב במסלול עם התיזה. בראיון בודקים גם המלצות על כישורים אקדמיים ונסיון מקצועי.

תנאי קבלה לייעוץ ארגוני באוניברסיטת תל אביב

על מנת להתקבל ללימודי תואר שני במסלול זה, יש צורך בתואר ראשון, שהתקבל בשבע השנים האחרונות, בציון מעל 80 באחד מן התחומים הבאים: מדעי החברה, כלכלה, ניהול, מדעי ההתנהגות, חינוך והנדסת תעשייה וניהול. תינתן עדיפות למועמדים שעברו מבחני מתא"ם/GMAT/GRE. יש צורך בידע קודם ביסודות הפסיכולוגיה החברתית, מושגי יסוד בכלכלה, מבוא לסטטיסטיקה, מבוא לשיטות מחקר. ניתן להשלים ידע זה בקורסי קיץ. בתהליך הקבלה משקללים את הניסיון המקצועי, יחד עם ראיון אישי וציון ה-B.A. לפני תחילת הלימודים תתקיים סדנת דינאמיקה קבוצתית במשך 5 ימים. מתקבלים עד 72 סטודנטים לכיתה.

 

קבל מידע על לימודי ייעוץ ארגוני
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי ייעוץ ארגוני
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר