למה ללמוד ייעוץ ארגוני?

האם כדאי ללמוד ייעוץ ארגוני? רבים לא ממש מכירים את המקצוע החדש יחסית הזה, ולשם כך הכנו עבורם מדריך שמפרט את היתרונות של מקצוע הייעוץ הארגוני.

1. אופציה נהדרת למסיימי תואר ראשון בפסיכולוגיה

סטודנטים רבים מסיימים את התואר הראשון בפסיכולוגיה ונשארים תמהים לגבי המשך הקריירה שלהם. מכיוון שתואר שני בפסיכולוגיה קלינית איננו זמין ואיננו מבוקש על ידי כולם, הייעוץ הארגוני מאפשר לבוגרים לסיים תואר ראשון בפסיכולוגיה ולמצוא כיוון תעסוקתי חיובי אשר ישלב לימודי פסיכולוגיה ולימודי מנהל עסקים.

2. לימודי MBA עם טוויסט

בתואר השני במנהל עסקים לומדים בעיקר נושאים כגון שוק ההון, ניתוח פיננסי, כלכלה ושיווק. לאנשים שמתעניינים גם בפן הפסיכולוגי של עסקים אין התואר מהווה אפשרות אטרקטיבית ללימודי תואר שני. בתואר שני בייעוץ ארגוני לומדים הסטודנטים כיצד לאפיין מבנים ארגוניים ולייעץ תוך התחשבות בגורמים כלכליים, חברתיים ופסיכולוגיים כגון: מוטיבציה של עובדים, חדשנות, פחד משינוי ועוד תופעות פסיכולוגיות שנחקרות ועוזרות לעולם העסקים לפעול ביתר יעילות.

3. המקצוע של יועץ ארגוני מושך רבים

דמיינו לעצמכם שאתם מגיעים לארגון הנתקל בקשיים, מנתחים את המבנה והפעילות שלו בעזרת כלים שרכשתם בתואר, מלווים את הארגון בתהליך השינוי הארגוני, ולבסוף חוזים בשינוי לטובה ובעלייה ברווחים ובשביעות הרצון של עובדי הארגון. אתגרים מסוג זה ניצבים בפני היועצים הארגוניים, שגם מרוויחים מהעסק שכר לא רע.

 

קבל מידע על לימודי ייעוץ ארגוני
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי ייעוץ ארגוני
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר