קורס מעשי בהנהלת חשבונות

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאפשר לעשות בעת בחירת קורס הנהלת חשבונות הוא לבחור את הקורס התיאורטי שלא יכשיר אתכם בצורה מעשית ומקצועית. בואו ללמוד כיצד לוודא כי הקורס שלכם הוא אכן מעשי מספיק.

1. איך לוודא שקורס הנהלת חשבונות אכן מעשי?

הסעיף הראשון שיש לוודא לגביו הוא השליטה בתוכנות הנהלת חשבונות. אנו בדקנו אילו קורסים מסמיכים אתכם עם תוכנות הנהלת החשבונות הפופולריות ביותר. תוכנות אלו כוללות: חשבשבת, חלונות, מיכפל 2000, Priority, EXCEL,SAP BUSINESS ONE.

2. אל תוציאו כסף לחינם!

בסיום קורס הנהלת חשבונות, בין אם הוא מזורז או מלא, תצטרכו לעמוד במבחנים שונים וקשים, זאת בנוסף למאמץ שתשקיעו לאורך הקורס.

3. מה משפיע בסופו של דבר אצל המעסיק?

בשורה התחתונה – הקורס שלכם נועד גם כדי לעזור לכם למצוא עבודה בתחום ראיית חשבונות. כיום מעסיקים בוחנים את המועמדים עם תוכנות הנהלת חשבונות ועם מטלות שונות, וכדאי לוודא כי הקורס שלכם ילמד אתכם טכניקות אלו.

4. מסלול מותאם אישית

ישנם מכללות המציעות מסלולים מיוחדים שמותאמים לצרכי הסטודנט, וכך אפשר ללמוד את הקורס המעשי בהתאם למגבלות זמן ובצורה מזורזת.

5. תרגול, תרגול, תרגול

הדרך הטובה ביותר לוודא כי אתם מבינים בהנהלת חשבונות היא על ידי תרגול של החומר הנלמד בשיעור. אל תתביישו לשאול את מרכזי ההרשמה לגבי מספר התרגילים הניתנים כשיעורי בית לאחר כל שיעור. ישנם קורסים הכוללים גם עבודות גמר בנושא חשבונאות.

6. לוודא כי תכני הלימוד תואמים למבחנים

בקורס המעשי חשוב לוודא כי תלמדו את הנושאים הללו: פקודות יומן שקלי ומט"ח, אשראי דוקומנטארי, אשראי ספקים, קרן מימון משלוחי יצוא, פיקדונות מט"ח, הזנת חשבוניות ספקים והוצאות, הפקדות בנק דחויים וכרטיסי אשראי, יבוא ועמילות מכס, פירעון דחויים, התאמות בנקים וספקים, סגירת התאמות, רישום מנה צפויה, תיקון תנועות, שיווק ומלאי, הכנת משכורת עם תוכנת מיכפל, וגיליונות אלקטרוניים, מאזן שנתי ודוח רווח והפסד, מאזן בוחן, תכנון מס, דו"ח מע"מ, כרטסת הנהלת חשבונות, דוח ניכוי במקור, דוח צפי, גיול חובות, דוח אובליגו, ניתוח כרטיסים, תזרים מזומנים, איתור תנועות, הפקת דוחות ומילואם בפועל.

קבל מידע על קורס הנהלת חשבונות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס הנהלת חשבונות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר