תקשורת וניהול

לדעת כיצד לתרגם את ההבנה בתקשורת הלכה למעשה

מסלול לימודי תקשורת וניהול הינו מסלול המושפע מאוד מההתקדמות העצומה שחלה בעולם התקשורת במיוחד בתחום האינטרנט, אנשי תעשייה רבים ובעלי חברות ותאגידים יודעים שישנו צורך גדול באנשים המבינים מצד אחד כיצד לעבוד עם התקשורת ואילו מצד שני יש להם כלים להוביל מהלכים בזכות ניהול חכם, אחריות, ופתרון בעיות יצירתי. בוגרי מסלול זה של תקשורת וניהול יכולים לתרגם את הידע שלהם בתקשורת בצורה המעשית והפרקטית ביותר. הלימודים במסלול תקשורת וניהול משלבים בין התנסות מעשית והבנה מעמיקה כיצד התקשורת עובדת ומשפיעה ומצד שני הם מעניקים ארגז כלים השייך לתחום הניהול והמנהיגות.

מטרות המסלול ויתרונות המסלול

לימודי תקשורת וניהול נועדו לתת לסטודנט לא רק ידע תיאורטי ומעשי במקצועות התקשורת כגון: עיתונאות, פרסום ושיווק, תקשורת חזותית, תקשורת דיגיטאלית, רדיו ועוד אלא גם לתת לו את הכלים לנהל ולהעביר מהלכים חשובים בתחומים אלו, היום בעידן האינטרנט, כאשר כל חברה מחזיקה אתר אינטרנט, כולם זקוקים למנהל תקשורת שידע בדיוק איך להפוך את אתר האינטרנט לכלי שיווקי יעיל ואפקטיבי, אשר יעזור למתג ולקדם את החברה.
לימודי תקשורת וניהול כוללים את לימודי יסודות התקשורת, קורסים מעשיים, לימודי תשתית, לימודי ניהול, סדנאות וקורסי בחירה גם במקצועות הניהול וגם במקצועות התקשורת.
בוגר המסלול של ניהול ותקשורת יודע לא רק כיצד התקשורת עובדת, אלא גם כיצד ליישם באופן אפקטיבי ביותר את הידע הזה.

אפשרויות קריירה

בעלי חברות וארגונים רבים מחפשים אחר אנשים שיש להם אפשרות לדחוף מהלכים קדימה מתוך הבנת התקשורת והבנת הצרכים של הארגון ו/או העסק באלמנטים אלו. אנשי תקשורת בעלי ידע בניהול יכולים להשתלב גם בערוצי התקשורת כגון: רדיו, טלוויזיה, עיתונאות, משרדי פרסום ושיווק ואינטרנט וגם לנהל פרוייקטים הקשורים לתקשורת בעבור לקוחות פרטיים, חברות ותאגידים ציבוריים.

איפה לומדים

ניתן ללמוד במסלול של תקשורת וניהול בבתי הספר הבאים: המכללה למנהל, מכללת רחובות, המרכז האוניברסיטאי אריאל, המכללה האקדמית ספיר, מכללת בת ים, האוניברסיטה הפתוחה, המכללה האקדמית נתניה ועוד.

קבל מידע על לימודי תקשורת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי תקשורת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר