כדאי ללמוד תקשורת?

מפיקי טלוויזיה וקולנוע, קופירייטרים, מנהלי פרסום... נראה כאילו אפשרויות התעסוקה בתחום התקשורת הם ללא סוף. בואו לקרוא כמה סיבות בגללן כדאי להתחיל תואר ראשון במקצוע שלא ברור מהי ההסמכה שלו.

1. כי כל המומחים צופים שהמדיה תתפתח

אחת הסיבות המהותיות ביותר ללמוד תקשורת היא בגלל ההתפתחות המואצת של התקשורת בשנים האחרונות. החל מקמפיינים באייפון ועד ספרים חדשים באייפאד, היום יוצאים לשוק על בסיס חודשי מוצרים שונים ומגוונים, המהווים פלטפורמה תקשורתית הדורשת צוות מקצועי של אנשי תקשורת. בין אם תמצאו עבודה בחברת אפליקציות או ברשת חדשות, ברור כי כשתהיו אנשי תקשורת תוכלו למצוא את המשרה המתאימה לכם הנדרשת בשוק.

2. כי זה מעניין

אתם רואים טלוויזיה? משתמשים באינטרנט? קונים טלפון סלולרי משוכלל? במקום לקרוא משוואות מסובכות, או ללמוד על פילוסופיות מלפני 2000 שנה, לא יהיה לכם יותר מעניין ללמוד על המדיום התקשורתי שמעניין אתכם? המונים בוחרים ללמוד תקשורת פשוט כי המקצוע הוא מרתק והוא מאפשר להם להתעסק בתחביב שגם ככה מעניין אותם. בתואר תלמדו על ניו-מדיה, עיתונות אלקטרונית, בלוגים, רשתות חברתיות, ועוד.

3. כדי להשפיע על העולם שאנו חיים בו

תתפלאו לשמוע אבל תואר ראשון בתקשורת הינו אחד התארים הטובים ביותר למי שרוצה ללמוד כיצד להשפיע על העולם. החל ממהפכות שמתחילות בפייסבוק ועד למובילי תרבות שמופיעים בכל אמצעי תקשורתי אפשרי, כיום ברור כי מי ששולט בתקשורת יכול ומסוגל להשפיע על העולם של אלפים ומיליונים. בואו לחקור מקצועות שבאים להשפיע בתחום התקשורת כגון קופירייטרים, עורכי תוכן, תחקירנים, מפיקים, במאים, קולנוענים ועוד.

קבל מידע על לימודי תקשורת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי תקשורת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר