איפה ללמוד תקשורת?

איפה המכללה והאוניברסיטה הטובים ביותר ללימודי תקשורת לתואר ראשון? היום מציעות שלל אוניברסיטאות ומכללות מסלולי תארים, ואנו יצאנו ובדקנו איפה הכי כדאי ללמוד תקשורת בשנת 2012.

1. תקשורת בבינתחומי הרצליה

יתרון: עם מרצים בכירים ביותר כגון ד"ר יריב בן-אליעזר וד"ר אורן צוקרמן, בנוסף לעבודה מעשית של הסטודנטים בפיתוח תוכניות ופרוייקטים אחרים, הבינתחומי מוביל את העולם האקדמי במסגרת פרקטית המאפשרת פיתוח קריירה אמיתית בעולם התקשורת העכשווי.

חסרון: כמו תמיד, לאיכות יש מחיר. תואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי הינו יקר משמעותית מתארים מקבילים באוניברסיטאות ומכללות אחרות, ולכן כדאי לבקש עזרה מההורים, או להתעניין במלגות סיוע.

2. תקשורת במכללה למנהל

יתרון: מכירים את קול הקמפוס? במכללה למנהל מכירים בחשיבות של העבודה המעשית לאורך התואר הראשון בתקשורת, ולכן אתם יכולים לצפות למסלול לימודים דינאמי ומעשיר במכללה.  פה תוכלו ללמוד במגוון התמחויות בתקשורת כגון פרסום ותקשורת שכנועית, עיתונאות ותקשורת משודרת, תקשורת דיגיטאלית, מדיה ותרבות פופולארית פתח, וכן ערוץ פיתוח ועריכת תוכן.
חסרון: המסלול לתקשורת במכללה למנהל הינו פופולרי, אבל הפופולריות שלו נמוכה יותר ממסלול מנהל עסקים באותה המכללה.

3. תקשורת במכללת נתניה

יתרון: במכללת נתניה יש תנאים מעולים להפקות תקשורתיות שונות, והלימודים מתנהלים עם שכר לימוד סביר ועם תנאי קבלה נמוכים יחסית. המיקום במכללת נתניה מהווה גם יתרון משמעותי, למי שגר במרכז.

חסרון: יחסית לשמות כמו אוניברסיטת תל אביב, הבינתחומי והמכללה למנהל, למכללת נתניה שם פחות טוב בשוק. עובדה זו חשובה בתחום כמו לימודי תקשורת בו הקשרים חשובים ביותר.

4. מכללת עמק יזרעאל

יתרון: אנשים בוחרים בתואר ראשון בתקשורת כאופציה ללימודים קצת שונים מהסטנדרט. גם הלימודים בקמפוס היפיפה בעמק יזרעאל מהווים פסטורליה יפה לשיפור תנאי הלימודים לכלל הסטודנטיים.

חסרון: לעתים קשה להגיע לעמק יזרעאל, בעיקר אם אתם גרים באזור הדרום.

5. המרכז האוניברסיטאי אריאל

יתרון: למרכז האוניברסיטאי יש את כל היתרונות בלימודי תקשורת של מכללה, וגם את היתרונות של אוניברסיטה. השכר לימוד נמוך ותנאי הלימודים גבוהים.

חסרון: עם כל ההד התקשורתי של המרכז האוניברסיטאי אריאל לאחרונה, רבים חוששים כי הבוגרים יתקשו להתברג בעולם התקשורת לאחר התואר.

קבל מידע על לימודי תקשורת
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי תקשורת
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר