למה ללמוד קרימינולוגיה?

חושבים ללמוד קרימינולוגיה? אספנו עבורכם מספר סיבות בגללן מאוד כדאי להירשם לתואר הראשון בקרימינולוגיה במסלולים השונים בישראל.

1. בגלל העניין בתורת הפשע

אם ראיתם בעבר תוכניות משטרתיות, או דרמות מתח עוצרות נשימה, אתם ודאי מכירים את ההתרגשות לנוכח מרדף משטרתי או קרב יריות. בקרימינולוגיה יש לכם הזדמנות להצטרף "לטובים" ולעזור לשירות החוק בכך שתתרמו מהידע שלכם במקצוע הקרימינולוגיה.

2. אפשרות נהדרת למי שעובד במשטרה

רבים מהשוטרים ומעובדי המשטרה מחליטים להרחיב את ידיעותיהם ולהתחיל ללמוד קרימינולוגיה, בין היתר בגלל אפשרויות התעסוקה הנפתחות לבוגרים.

3. אין מחקר מעניין ממחקר קרימינולוגי

החוקר הקרימינולוג נדרש להכנס לנעליים של הפושע, לחשוב כמו שהוא חושב, וכך לבצע ניתוח פרופילי של הפושע. התעסוקה של קרימינולוג כוללת בין היתר ביצוע פרופילים אלו על מנת לתפוס פושעים, טרוריסטים ונבלים אחרים, על מנת לפתור בעיות שאנשי החוק לא יכולים להתמודד איתם לבד.

4. בגלל האפשרות להמשיך לתואר שני ושלישי

אם אתם מחפשים קריירה אקדמאית מעניינת, לימודי הקרימינולוגיה בארץ הינם תחום חדש ובעל פוטנציאל גדילה אדיר, שמאפשר לבוגרים להמשיך לתארים מתקדמים ולפתח קריירה מצליחה באקדמיה.

5. בגלל המגמות

בתואר הראשון תבינו אודות מסלולי ההתמחות המרתקים לתואר שני הכוללים: קרימינולוגיה קלינית, חברתית שיקומית, מחקרית ועיונית. לכל אחת מהמגמות ישנם יתרונות משלה, והסטודנט בוחר בהתמחות בהתאם לאופיו והעדפותיו התעסוקתיות.

קבל מידע על לימודי קרימינולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי קרימינולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר