פסיכולוגיה ומשאבי אנוש

האם כדאי ללמוד פסיכולוגיה בשילוב משאבי אנוש? המשיכו לקרוא כדי להבין איפה ללמוד תואר זה ולמה כדאי להתחיל אותו.

השילוב של מדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש, כפי שהוא נלמד במכללות כמו מכללת תל אביב יפו, מאפשר לסטודנטים להעשיר את ידיעותיהם בנושאי פסיכולוגיה וסוציולוגיה, וכן לקבל מקצוע מעשי ומבוקש של משאבי אנוש. כל חברה כיום זקוקה למנהל משאבי אנוש, ועם הידע בפסיכולוגיה התואר המדובר הינו פרקטי ואיכותי, ומאפשר לכם להפוך להיות מנהלי משאבי אנוש מקצועיים.

אם אתם עדיין לא בטוחים לגבי הקריירה שלכם, תוכלו לסיים את התואר ולעבוד במשאבי אנוש, בעודכם ממשיכים לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה כגון במסלול הקליני. בתואר תלמדו ידע נדרש בתחומי אנתרופולוגיה, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, סוציולוגיה ועוד.

למה ללמוד תואר בפסיכולוגיה ומשאבי אנוש?

סטודנט צעיר שעכשיו סיים צבא, יכול להתחיל ללמוד במסלול מעשי שיאפשר לו לשלב כמה תחומי עניין שונים. התואר משלב תחומי תעסוקה, משאבי אנוש, פסיכולוגיה ועוד כדי ליצור תואר אחד מורכב ואיכותי. לאורך התואר תלמדו נושאים כמו סטטיסטיקה, התנהגות ארגונית, שיטות מחקר, הגורם האנושי בארגון, תיאוריות חברתיות, שינויים חברתיים, קרימינולוגיה, התנהגות צרכנים, ונושאים אחרים שתלמדו תוך עניין וסקרנות מרובים. בנוסף החטיבה של משאבי אנוש תעזור לכם להבין יותר על כוח האדם, מיון והשמה, מוטיבציה ונושאים אחרים הקשורים לפרט ולארגון.

איפה הכי כדאי ללמוד פסיכולוגיה ומשאבי אנוש?

תוכלו למצוא מסלולים כאלו במכללות: המכללה האקדמית אחוה, מכללת תל אביב יפו ובמכללה למנהל. בנוסף ישנו מסלול דומה במרכז האוניברסיטאי אריאל. אם אתם מחפשים לימודי תעודה בנושאי פסיכולוגיה ומשאבי אנוש, תוכלו למצוא מסלול כזה ברופין.

קבל מידע על לימודי פסיכולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי פסיכולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר