איפה כדאי ללמוד פסיכולוגיה?

רוצים לדעת מהם מוסדות הלימוד הטובים ביותר בארץ ללימודי פסיכולוגיה? אנו מפרסמים כאן את המדריך המקיף ביותר שיסביר לכם איפה הכי כדאי להשלים תואר ראשון בפסיכולוגיה בארץ.

1. אוניברסיטאות ומכללות שמאפשרות להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה

מי שנרשם לתואר ראשון בפסיכולוגיה עם כוונה להמשיך בתחום אחר לאחר התואר הראשון, אין סיבה מיוחדת להעדיף את האוניברסיטאות על פני המכללות, מלבד העובדה ששכר הלימוד נמוך יותר. סטודנטים שאפתנים לעומת זאת, שרוצים לנסות את מזלם ולהפוך להיות פסיכולוגים קליניים המטפלים באנשים, כדאי להם לבחור באחת האוניברסיטאות והמכללות הבאות, המאפשרות גם לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית. מוסדות אלו הם בדרך כלל רציניים יותר, שכן הם כוללים מחלקות מחקר ומרצים מן השורה המלמדים באופן קבוע במוסד. מכיוון שישנו ביקוש אדיר להתקבל לפקולטה לפסיכולוגיה במחלקות אלו, לרובם גם תנאי קבלה מאוד מחמירים. בין מוסדות הלימוד הללו תמצאו את:

2. מכללות בעלי מוניטין ושם טוב ללימודי פסיכולוגיה

בשנים האחרונות עלתה הפופולריות של שתי מכללות המלמדות תואר ראשון בפסיכולוגיה:

שתי המכללות הקימו תוכניות חדשניות לפסיכולוגיה שבאו לענות על הצורך של הסטודנטים לתואר ראשון שיעניק לבוגרים הסמכה שהם יוכלו להשתמש בה. החל מהקורסים הנלמדים ועד לתשומת הלב שמקבל כל סטודנט, ברור כי תוכניות אלו בולטות בנוף האקדמי בארץ באיכותן ולכן גם בפופולריות שלהן.

3. מכללות לפסיכולוגיה המרוחקות מהמרכז

רבים מתחילים ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה לא רק בשל העניין בתואר אלא עם רצון להצליח חברתית ולמצוא קהילה של סטודנטים החושבים בצורה דומה להם. מכיוון שרוב האוניברסיטאות במרכז לא מעניקים את החממה המצופה, קמו בשנים האחרונות מכללות אלטרנטיביות המעניקות מסלולי תואר ראשון בפסיכולוגיה שלא נופלים ברמתם למסלולים מקבילים במרכז. בין המכללות הללו תמצאו את:

לסיכום, כאשר בוחרים תואר רצוי לשמור על ראש פתוח ולבחון את כל האפשרויות המוצעות לפניכם, גם אם מדובר על סביבה מרוחקת או על תוכנית אקסקלוסיבית ויוקרתית.

קבל מידע על לימודי פסיכולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי פסיכולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר