משפטים וחשבונאות

לרכוש השכלה בתחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה

לימודי משפטים וחשבונאות משלבים ידע תיאורטי ומעשי באמצעות לימוד קורסי יסוד בשני התחומים החשובים הללו כגון: מימון, שיווק, הכנת דוחות כספיים וניתוחם, חשבונאות פיננסית ועוד לצד קורסים של דיני מסחר, דיני חברות, דיני חוזים, דיני מסים ועוד.

לימודי המשפטים מעניקים לסטודנט את הידע המשפטי בנוסף לכושר ניתוח של מצבים משפטיים הקשורים לתחום הניהול ולעבודה בתוך ארגון. לימודי חשבונאות, המקבילים בדרך כלל לדרישות מועצת רואי החשבון, מעניקים לסטודנט ידע בראיית חשבון, במסים, בניהול מזומנים ובכול שאר הנושאים הפיננסים הקשורים לניהול עסק, חברה או ארגון

מכיוון שכל מסלול לימודים נחשב למסלול קשה במיוחד, השילוב בין שני המסלולים גורם ללימודים במסלול זה להפוך להיות מאתגרים ומורכבים מאוד כאשר נדרשים בעבורם כושר ניתוח ברמה גבוהה, יכולת אנליטית והשגת מסקנות לוגיות מורכבות.

מטרות המסלול ויתרונות המסלול

לימודי משפטים וחשבונאות נועדו כדי לגרום למשפטנים להיות בעליי ראיה יסודית רחבה בתחומי החשבונאות בכלל ובעיקר בנושאים של ראיית חשבון ומסים ואילו רואי החשבון מקבלים את הידע הדרוש להם בנוגע לחוקים והדינים הקשורים לניהול החברה ולעריכת חוזים.
בתום הלימודים הבוגרים מחליטים האם לעבור את בחינות לשכת עורכי הדין, או לעבור את הבחינות של מועצת רואי החשבון כדי לקבל בנוסף לתואר הראשון במסלול גם רשיון עבודה במקצוע הראשי שבו הם בחרו.

אפשרויות קריירה

בעלי חברות וארגונים רבים מחפשים אחר אנשים שיש להם התמחות בין תחומית במקצועות משפטנות וראיית חשבון, הקשר בין משפטנות לבין מקצוע החשבונאות הוא קשר חזק מאוד בכל הנוגע לניהול תזרים המזומנים של החברה, עריכת חוזים, התאגדות, ייצור וייצוא ועוד. הבנה מעמיקה בשני התחומים הללו, תעזור לכם להשתלב או כיועצים משפטיים או כרואי חשבון בחברה או בארגון המקצועי, לאחר שתבחרו באיזה מסלול אתם רוצים לעבור את ההתמחות שלכם.

כמו כן תוכלו לעסוק כעצמאיים באחד התחומים שתבחרו כאשר הידע הנרחב שיש לכם במסלול המשני יגרום ללקוחות להעדיף את השירות שלכם על פניי שירותיהם של משפטנים או רואי חשבון שאין להם את הידע הנוסף.

איפה לומדים

ניתן ללמוד במסלול של משפטים וחשבונאות במסלול האקדמי של המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו, מכון לנדר, מרכז אקדמי כרמל, המכללה האקדמית נתניה, אוניברסיטת ירושלים ועוד.

קבל מידע על לימודי משפטים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי משפטים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר