איפה ללמוד מערכות מידע?

מהי הדרך הטובה ביותר לבחור תואר ראשון במערכות מידע? בואו לקרוא על המסלולים השונים המציעות המכללות הרציניות והמובילות בתחום מערכות מידע פיננסיות, קהילתיות, ניהוליות וממוחשבות.

1. מערכות מידע באוניברסיטת חיפה

בתואר תלמדו על המניעים הפועלים בתוך הארגון, הטכנולוגיות החדישות השולטות בארגון ומגבלותיהן, פיתוח יכולת אנליטית לפתרונות טכנולוגיים של בעיות ארגוניות ופיתוח יכולת בין אישית להבנת הצרכן והלקוח. לאורך התואר ישולבו מקצועות כמותיים כגון מתמטיקה, הסתברות וסטטיסטיקה, כלכלה, ניהול, משאבים פיננסיים, לוגיסטיקה, תכנות, עיצוב מערכות, ניתוח מערכות, מסדי נתונים, תקשורת נתונים, סחר אלקטרוני, אבטחת איכות, מערכות משולבות, SAP, מערכות מידע ברפואה ועוד.

עוד על מערכות מידע באוני' חיפה

2. מערכות מידע במכללת רופין

אשכול ניהול מערכות מידע הינו חלק מהתוכנית של תואר ראשון של רופין בהנדסת תעשייה וניהול. בתואר תעמיקו את הידע על שלבי מחזור החיים של מערכות.
עוד על מערכות מידע ברופין

3. מערכות מידע במכללת עמק יזרעאל

התואר הראשון במערכות מידע ניהוליות במכללת עמק יזרעאל מלמד אתכם על מערכות ממוחשבות המשמשות תשתית לתפעול, לניהול ולפיתוח של הארגון. דרך התואר אפשר לזכות בהסמכה שמאפשרת לנהל כספים, מלאי, כוח אדם ועוד מערכות שונות. התוכנית מלמדת גם את הצד הטכנולוגי וגם את הצד הניהולי, כדי שהסטודנט יוכל בעתיד לנתח מערכות בצורה מקצועית ורחבה.

זוהי תוכנית מאוד מעשית שמכשירה בוגרים למצוא עבודה בפועל בתחומי משאבי אנוש ולהתעסק במערכות מידע ארגוניות.

התוכנית מתמקדת ב-5 תחומי ידע עיקריים:

  • טכנולוגיה (IT) – פיתוח יישומים, פיתוח מערכות מבוססות אינטרנט, תכנון, פיתוח וניהול מסדי נתונים, תשתית מערכתית ושילוב מערכות.
  • חשיבה אנליטית וביקורתית – קורסי מבוא במתמטיקה, פתרון בעיות ארגוניות וכן אתיקה, מקצוענות ויצירתיות.
  • עקרונות עסקיים – מודלים עסקיים, פונקציות ארגוניות, הערכה של ביצועי הארגון, הבסיס העסקי של מערכות המידע ותרומתן.
  • כישורי תקשורת בינאישיים – הבנה, יישום וניהול השינויים בארגון ופיתוח כישורים אישיים נוספים (יכולות אישיות, מנהיגות ועבודה בצוות).
  • פיתוח עסקי מבוסס טכנולוגיה – ניתוח ועיצוב מערכות מידע, תכנון תהליכים עסקיים, ניתוח וקבלת החלטות, מימוש מערכות וניהול פרויקטי תוכנה. תחום זה משלב את כל התחומים הקודמים.

 

קבל מידע על לימודי מערכות מידע
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי מערכות מידע
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר