איפה כדאי ללמוד ביוטכנולוגיה?

חושבים על לימודי ביוטכנולוגיה? בואו לקרוא בדיוק אילו מסלולים מציעות המכללות המובילות, המאפשרות התמחות והסמכה של תואר ומסלול הנדסאי למתעניינים בביוטכנולוגיה.

מדעי החיים בהדגשת ביוטכנולוגיה (B.Sc) במכללת רמת גן

במסלול של מכללת רמת גן תקבלו אפשרות ללמוד על נושאים שונים מתחומי הביולוגיה והכימיה, ולקבל הסמכה מקצועית על התמחות שמעניינת אתכם כגון לימודי חיידקים, וירוסים, תאים ועוד. הלימודים מעשיים ובסופם תוכלו להשתלב בעבודה בתעשייה הביוטכנולוגית, בחקלאות ועוד. בנוסף ישנה אפשרות להמשך לתואר מתקדם. היתרון הגדול של ביוטכנולוגיה במכללת רמת גן הוא האפשרות ללמוד בזמנים שמתאימים לכם.

ביוטכנולוגיה בתל חי

תל חי מציעה מסגרת מיוחדת ורב תחומית למתעניינים בביוטכנולוגיה. במסגרת זו תלמדו קורסים הבאים ממדעי הטבע, מדעי החיים וההנדסה, וכך תרכשו את ההסמכה המקיפה ביותר לביוטכנולוגיים. בין ההסמכות תוכלו לעבוד במחקר, פיתוח ויישום ביוטכנולוגי, כאשר מלבד הרקע של כימיה, פיזיקה, מתמטיקה, ביולוגיה ופרקי יסוד באקולוגיה, תלמדו גם על המקצוע עצמו. בתל חי אפשר להתמחות במגוון קורסים כגון תזונה, קורסים בסיסיים במדעי הביוכימיה, גנטיקה, מיקרוביולוגיה ואימונולוגיה.

תואר ראשון בהנדסה כימית בהתמחות בביוטכנולוגיה ובתעשייה תהליכית במכללת סמי שמעון

מכללת סמי שמעון מציעה מסגרת עם שכר לימוד אוניברסיטאי, בו תלמדו להיות מהנדסי כימיה, המוסמכים לבצע תפקידים ומשימות כגון : תכנון מוצרים, פיתוח תהליכים, אופטימיזציה של מוצרים קיימים, ניהול הייצור, אנליזה כלכלית, בטיחות, איכות הסביבה, בקרה מחקר ועוד. המחלקה להנדסה כימית ב-sce מנהלת קשרים רבים עם התעשייה התהליכית ומאפשרת לבוגרים להשתלב בארגונים כמו תרכובות ברום, מפעלי ים המלח, טבע, כימאגיס, אינטל, רותם, קמהדע ועוד.

קבל מידע על לימודי ביוטכנולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי ביוטכנולוגיה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר