תנאי קבלה ללימודי חינוך

איך מתקבלים ללימודי חינוך בארץ? קבלו את כל תנאי הקבלה המעודכנים.

תנאי קבלה לחינוך באוניברסיטה העברית – יש צורך בסכם בגרות של 9.75 וציון פסיכומטרי של 650.

תנאי קבלה לחינוך באוניברסיטת תל אביב – מינימום פסיכומטרי של 570.

תנאי קבלה לחינוך באוניברסיטת חיפה – ממוצע משוקלל של 80 לפחות.

תנאי קבלה לחינוך בתל חי – צריך ציון משוקלל של 550 ומעלה.

תנאי קבלה לחינוך בבר אילן – באתר האינטרנט של האוניברסיטה ישנה אפשרות לערוך חישוב של סיכויי קבלה לכל מסלול ע"פ חישוב ממוצע בגרות ופסיכומטרי. לכל מסלול תנאי קבלה שונים, אך אצל כולם יש צורך בתעודת בגרות מלאה, או תעודה מקבילה מחו"ל ובנוסף ציון פסיכומטרי. במסלולים של תואר שני לרוב יש עדיפות לבעלי ניסיון בהוראה, או ניסיון בהוראה ספציפית של חינוך מיוחד וכדומה הכול תלוי במסלול שנבחר.

תנאי קבלה לחינוך בסמינר הקיבוצים – ציון משולב (פסיכומטרי + ממוצע בגרות) – 525, עם אפשרות לבגרות בציון 92 ומעלה ללא פסיכומטרי. בנוסף יש לעבור ועדת קבלה וראיון אישי.

תנאי קבלה לחינוך באוניברסיטת בן גוריון – כדי להתקבל לאוניברסיטת בן גוריון יש צורך בציון סכם של 500 וציון פסיכומטרי של לפחות 550.

תנאי קבלה לחינוך באורניםכדי להתקבל באורנים יש צורך בציון פסיכומטרי של לפחות 500 ועמידה בראיון קבלה. הציון המשולב לקבלה לתואר הינו 530 ומעלה.

תנאי קבלה לחינוך למכללת בית ברל– כדי להתקבל בבית ברל יש צורך בציוני פסיכומטרי ובגרות סכם של 525 לפחות, אלא אם מקבלים מעל 92 בממוצע הבגרות, אז לא צריך ציון פסיכומטרי. ציון הפסיכומטרי המינימלי הוא  475, וציון הבגרות המינימלי: 85.

תנאי קבלה לחינוך במכללת אחוה– כדי להתקבל לאחוה יש צורך  בזכאות לתעודת בגרות הכוללת 4 יחידות לימוד באנגלית, ציון פסיכומטרי, כאשר הקבלה תתקבל לפי הציון הגבוה בין ציון הפסיכומטרי וציון הסכם.

קבל מידע על לימודי חינוך
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי חינוך
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר