איפה כדאי ללמוד חינוך?

יש היום מגוון רחב של אפשרויות של מוסדות המאפשרים לימודי תואר ראשון בחינוך. הבחירה במכללה או באוניברסיטה לחינוך היא מורכבת ורצוי שתעשה בכובד ראש.

המכללות הפופולריות ביותר לחינוך

בתחום החינוך ישנם מספר מוסדות לימוד אשר צברו את המוניטין והשם הטובים ביותר. מוסדות אלו כוללים את המכללות:

  • סמינר הקיבוצים – כיום לסמינר הקיבוצים ישנו יתרון ברור בלימודי חינוך מכל הסוגים, כאשר הוא נחשב מוסד מוביל בתחומי. המכללה מציעה מגוון מסלולי לימוד, וכוללת גם יחידות שונות שאחראיות על איכות הלימודים כגון היחידה למחקר ולהערכה הפועלת לקידום המחקר החינוכי במכללה, המכון למחשבה חינוכית שמטרתו להעמיד מנהיגות חינוכית בארץ, וכן היחידה למעורבת חברתית שמטרתה לשפר את המעורבות החברתית בקרב המורים.
  • אחוה – היתרון של הלימודים באחוה הוא בכך שלומדים בסביבה כפרית ויפה. הקמפוס נמצא באזור באר טוביה, והוא כולל מגוון מתקני לימוד איכותיים.
  • בית ברל – הייחודיות של בית ברל נעוצה בתוכנית הלימודים מעשירה, הנותנת לסטודנטים רקע עשיר ומעניין במסגרת תוכניות לימודים עם התמחויות שונות.
  • אורנים – באורנים תמצאו תוכניות ייחודיות כגון לימודי חינוך עם התמחות במנהיגות קהילתית, המכשירה את הסטודנט לקחת לידיו תחומי הדרכה, ניהול ומנהיגות בקבוצות נוער, באירגונים ועמותות, ברמה הקהילתית, האזורית והארצית. תוכניות נוספת היא תוכנית קידום נוער, לטיפול בנוער במסגרות בלתי פורמליות, ותוכנית מחנכים טיפוליים (מט"מ), המכשירה אנשי חינוך לטיפול בנוער הנמצא בסכנת נשירה ממערכת החינוך.

מכללות נוספות לחינוך

אם אתם מחפשים מסגרת רחוקה יותר ללימודים, או מסגרת שתהיה מותאמת לכם טוב יותר, כדאי לכם לשקול תואר ראשון בחינוך באחד המוסדות הבאים:

קבל מידע על לימודי חינוך
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי חינוך
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר