תנאי קבלה להנדסת תוכנה

רוצים לדעת איך להתקבל ללימודי הנדסת תוכנה במכללות ובאוניברסיטאות? המשיכו לקרוא על תנאי הקבלה המעמיד כל מוסד לימודים אקדמי.

לא קל היום להתקבל ללימודי הנדסת תוכנה. לכל מוסד לימודים יש את תנאי הקבלה שלו, ולכן גם אם התבייתתם ללמוד במקום כלשהו, לא בטוח שתוכלו למלא אחר מבוקשכם ולהתחיל במסלול לתואר ראשון בהנדסת תוכנה. במדריך זה אספנו את כל האתרים של מוסדות הלימודים המספקים לימודי הנדסת תוכנה בישראל.

תנאי קבלה להנדסת תוכנה באורט בראודה

מתמטיקה – ציון 75 ברמה של 4 יח"ל או ציון 70 ברמה של 5 יח"ל. אנגלית – ציון 60 ברמה של 4 יח"ל או יותר. ציון 110 לפחות ברכיב הכמותי של הבחינה הפסיכומטרית. מועמדים שאינם עומדים בתנאי זה יוכלו להגיש מועמדות, אם יעברו בציון 75 לפחות קורס מתמטיקה במכינת קדם-הנדסה של המכללה.

תנאי קבלה באוניברסיטת תל אביב

בשנת הרישום הקודמת, 2011, תנאי הקבלה להנדסת תוכנה היו 680 בפסיכומטרי, עם ציון התאמה של 666.

תנאי קבלה למרכז האוניברסיטאי אריאל

תנאי הקבלה היו 570 ציון ממוצע של בגרות ופסיכומטרי, בדגש על חשיבה כמותית, עם לפחות 4 יח"ל במתמטיקה בציון 80.

תנאי קבלה באוניברסיטת חיפה

כדי להתקבל לחיפה יש צורך לעמוד בתנאי הקבלה הכללים של האוניברסיטה, להחזיק בבגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות – בציון 75 ומעלה, ברמה של 4 יחידות – בציון 90 ומעלה. לשנה ב' יש צורך בזכאות לפטור מקורסים של החוג למדעי המחשב בהיקף מתאים. הזכאות לפטור תיקבע ע'י החוג על סמך מכתב בקשה לפטורים ותדפיס ציונים רשמי ומקורי, בצרוף סילבוסים מפורטים של הקורסים שנלמדו. החלטת החוג לגבי זכאות לפטור היא סופית ואינה ניתנת לערעור.

תנאי קבלה באוניברסיטת בן גוריון

ציון סכם של 505, ציון סכם 670 (לפי נוסחת סכם כמותי) ופסיכו כללי רב תחומי 590 לפחות.

תנאי קבלה לטכניון

סף של 89 להנדסת מערכות מידע.

תנאי קבלה במכללת אפקה

5 יח’ בגרות במתמטיקה בציון 70 ומעלה או 4 יח’ בציון 80 ומעלה. 5 יח’ בגרות בפיסיקה 5 בציון 60 ומעלה או 4 יח’ בציון 70 ומעלה. פסיכומטרי אנגלית או אמירם מעל 80. ציון פסיכומטרי 600 ומעלה.

תנאי קבלה להנדסת תוכנה בשנקר

פסיכומטרי 620 וממוצע בגרות 85.

תנאי קבלה להנדסת תוכנה סמי שמעון

זכאות לתעודת בגרות – ציון ממוצע 70 לפחות / תעודת בגרות מוכרת מחו"ל. בגרות באנגלית 4 יח"ל – ציון 70 לפחות או ברמה של 5 יח"ל בציון 65 לפחות. בגרות במתמטיקה 4 יח"ל ציון 80 לפחות או ברמה של 5 יח"ל בציון 70 לפחות. פסיכומטרי / פסיכוטכני – 560 לפחות. ראיון ועדת קבלה.

קבל מידע על לימודי הנדסת תוכנה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי הנדסת תוכנה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר