איפה כדאי ללמוד הנדסת תוכנה?

בסיום ארבע שנות לימוד הנדסת תוכנה תצטרכו להתחיל למצוא עבודה. כיום מעסיקים רבים מעדיפים מועמדים שלמדו הנדסת תוכנה במוסדות מובחרים, ובמדריך זה אנו סוקרים עבורכם את אותם האוניברסיטאות והמכללות בעלות שם בהנדסת תוכנה.

1. הנדסת תוכנה בשנקר

שנקר מציעה מסלולי התמחות ייחודיים ומעשיים, שיכשירו אתכם לדרישות של היום, ולא של אתמול. הבעיה שהייתה נפוצה בשנים האחרונות הייתה שמסגרות הלימוד לא לימדו קורסים שהיו רלבנטיים לתעשייה העכשווית, ולמעשה היה פיגור טכנולוגי בחומר הלימוד שנלמד בהנדסת תוכנה. כיום בשנקר דאגו להכשיר לתואר ראשון מתקדם ואיכותי הכולל התמחות בהנדסת תוכנה מורחבת, גרפיקה ומציאות מדומה, ויישומי אינטרנט.

הנדסת תוכנה בשנקר

2. הנדסת תוכנה בסמי שמעון

לימודי מדעי המחשב במכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון הינם לימודים נרחבים ומעמיקים הפורסים ידע עשיר ומפורט של הנדסת תוכנה הכוללת כמובן גם את תחום מדעי המחשב הלימודים מכינים את הסטודנט בצורה הטובה ביותר לעבודה בתחום והם מתייחסים כל העת לצרכים הקיימים של התעשייה המודרנית.

הנדסת תוכנה בסמי שמעון

3. הנדסת תוכנה באוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב כוללת את המרכז הגדול ביותר ללימודי הנדסת חשמל והתמחויותיו. כבר עשרות שנים שאוניברסיטת תל אביב מכשירה מהנדסים מהשורה הראשונה שמובילים את המשק קדימה בטכנולוגיה ובהייטק.

הנדסת תוכנה באוניברסיטת תל אביב