לימודי הנדסה אזרחית באוניברסיטת תל אביב

מסלול לימודי הנדסה אזרחית באוניברסיטת תל אביב מיועד למי שתופס את ההנדסה המכנית במובנה הרחב ורוצה להכשיר את עצמו לעסוק גם במבנים בהנדסת תעופה וחלל, הנדסה ימית והנדסה אזרחית.

באוניברסיטת תל אביב לא תמצאו מסלול ספציפי להנדסה אזרחית, אלא להנדסת מבנים ומכניקה חישובית. בתואר זה תלמדו על מסלול מבנים ומכניקה חישובית, ותקבלו כלים וטכניקות ללמידה וחקר של התנהגות סטטית ודינמית של מבנים ומערכות אלסטיות. ישנם מגוון יישומים ללימודים אלו, החל מביצוע שיטות חישוביות במחשבים ספרתיים, עבודה על מכניקת המוצקים והמבנים בהנדסה ועוד. התואר יקנה לכם שיטות חישוביות בתיכון וייצור מכני, מכניקת השבר, אופטימיזציה של מבנים, ביו מכניקה, ניתוח חומרים מרוכבים ועוד. ענף המכניקה החישובית הוא לפיכך תחום מרכזי במחקר, בחינוך ובתעשייה בארץ ובעולם כולו.

תנאי קבלה

כדי להתקבל למסלול הנדסה אזרחית באוניברסיטת תל אביב יש צורך בציון פסיכומטרי וציוני בגרות טובים מאוד.

אודות האוניברסיטה

הפקולטה להנדסה על שם איבי ואלדר פליישמן קיימת מאז 1971, והיא נחשבת אחת הפקולטות הטובות בארץ בתחום ההנדסה. במהלך הלימודים מתמקצעים בנושאי טכנולוגיה שונים, ומשתלבים בחיי הכלכלה והתעשייה של מדינת ישראל. בתואר תלמדו על תשתית ההנדסה המודרנית ועל צרכי ישראל בעולם ההנדסה. אוניברסיטת תל אביב מאפשרת להמשיך בהנדסה לתארים מתקדמים, שם מתמחים הסטודנטים בנושאי מחקר ופיתוח. הלימודים מתקיימים בבנייני וולפסון, בחלק הדרום-מזרחי של קריית האוניברסיטה, רחוב קלאוזנר, רמת אביב, תל-אביב. הפקולטה להנדסה מורכבת משני בתי ספר: הנדסת חשמל והנדסה מכנית, ושתי מחלקות עצמאיות: הנדסת תעשייה והנדסה ביו רפואית.

קבל מידע על לימודי הנדסת בניין - תואר ראשון בהנדסה אזרחית
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי הנדסת בניין - תואר ראשון בהנדסה אזרחית
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר