לימודי ראיית חשבון בבר אילן

באוניברסיטת בר אילן תמצאו מסלולים יוקרתיים לתואר ראשון ושני בראיית חשבון, שיאפשרו לכם להתקדם במקצוע החשבונאות, החל מבחינות מועצת רואי החשבון ועד המקצוע היוקרתי של CFO.

לימודי ראיית חשבון לבעלי תואר אקדמי בלבד

מוסד הלימודים האקדמאי היוקרתי אוניברסיטת בר אילן, הוקם ב- 1955 ונחשב לגדול ביותר בארץ, באוניברסיטת בר אילן לומדים כ- 34,000 סטודנטים ולמעלה מ- 1,800 דוקטורנטים, בתכניות הנוגעות כמעט בכל תחומי הלימוד האקדמי ובתוכניות ייחודיות ומיוחדות של לימודים בין תחומיים. הרבה מהמכללות בארץ הן שלוחות של אוניברסיטת בר אילן כגון: המכללה בעכו, בירושלים, בצפת, בצמח ועוד, במכללות אלו מועברים למעלה מ- 6,000 קורסים בשנה. באוניברסיטת בר אילן מלבד הרמה האקדמית הגבוהה הפיתוח והמחקר, הדגש הוא גם על לימודים הקשורים בזהות והמורשת היהודית.

מהות המסלול

לבעלי תואר אקדמי קיימת האפשרות לשדרג את התואר על ידי ההשתתפות בתכנית לימוד מיוחדת של ראיית חשבון, משך הלימודים הוא יום וחצי בשבוע למשך שנתיים וחצי (7 סמסטרים). בתקופה זו תושלם ההכנה עבור שתי הבחינות הסופיות של מועצת רואי החשבון, במקום 15 הבחינות הנדרשות בדרך כלל, הבחינות יהיו במקצועות חשבונאות פיננסית מתקדמת וביקורת חשבונאות מתקדמת בלבד. שנה ותשעה חודשים לאחר סיום הלימודים במסלול המיוחד של אוניברסיטת בר אילן הבוגר יוכל להתחיל בהתמחות במקצוע. בנוסף קיימת גם האפשרות ללימודי תואר שני בחשבונאות שבו ההתמקדות היא בעיקר בשוק ההון, בניהול הפיננסי והערכת שווי חברות, משך הלימודים במסלול זה הוא שני סמסטרים של שני ימי לימודים חלקיים, או בימי שישי.

מטרות המסלול והיתרונות

בעלי תואר אקדמי שרוצים לקבל תוך זמן קצר, מידע מגוון, מעמיק ועדכני בנוגע לתחום חשוב זה של ראיית חשבון אשר משתנה ללא הרף, ימצאו שהמסלול של אוניברסיטת בר אילן מיועד בדיוק בשבילם. הלימודים משלבים ידע תיאורטי מעמיק בתחום, יחד עם לימודים מעשיים, אשר נותנים לבוגר לעתיד את הכלים להיות רואה חשבון מקצועי ומיומן. שדרוג התואר האקדמי באמצעות מסלול לימודים זה, פותח בפניי הסטודנט מגוון רחב מאוד של אפשרויות תעסוקה בתחום החשבונאות ובתחום לימודיו הקודם.

הלימודים לתואר M.A. באוניברסיטת בר אילן כוללים תכנים עדכניים מאוד בתחום ה- IFRS מדובר בתואר חדשני המבוסס על לימודי תקני החשבונאות הבין לאומיים שהפכו לתקנים המובילים בארץ, אוניברסיטת בר אילן היא המוסד היחיד בארץ המעניק מערך לימודים מקיף של תחום ה- IFRS. בין הנושאים הנלמדים: מודלים להערכת שווי של חברות, ניהול סיכונים כולל של חברות, גיוס הון בשווקים הפיננסיים, תכנון מיסים גלובלי, ניהול פיננסי בזמן משבר ושיקום חברות, שיטות מסחר בניירות ערך ועוד.

מרצים

סגל המרצים במסלול לימודי חשבונאות לבעלי תואר ראשון הינו סגל מרצים מיומן ומקצועי לא רק בתחום הלימודים האקדמאים, אלא גם כאנשי מקצוע בתחום החשבונאות שלהם ידע מעשי וניסיון של שנים בתחום זה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה למסלול לימודי ראיית חשבון באוניברסיטת בר אילן הוא תואר ראשון בכל מקצוע.

שכר לימוד ומלגות

עלות הלימודים לתואר שני באוניברסיטת בר אילן היא כ- 13,000 ₪ לשנה. אפשר להגיש בקשה למלגה למדור וועדות המלגות בשל מצב כלכלי. כמו כן קיימות מלגות לחיילים משוחררים ששירתו בחיילות קרביים וגם מלגות לתושבי ערי פיתוח ומספר קריטריונים אחרים שנקבעו על ידי קרנות חוץ. כמו כן ניתן לקבל הלוואות למימון לימודי התואר השני מהאוניברסיטה בתנאים נוחים.

קבל מידע על לימודי חשבונאות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על לימודי חשבונאות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
הקלד תעודת זהות:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר