לימודי מנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן

באוניברסיטת בר אילן ניתן להתקבל ללימודי מנהל עסקים רק החל מהתואר השני והשלישי. בואו לקרוא על המסלול האיכותי של מנהל עסקים בבר אילן.

לפתח תהליכי חשיבה ביקורתיים ואפקטיביים

מידע על מוסד הלימודים

אוניברסיטת בר אילן נחשבת לאוניברסיטה המעניקה לימודים באיכות וברמה בין הגבוהות שבאוניברסיטאות בארץ, לאוניברסיטת בר אילן אשר הוקמה לפניי 55 שנים יש מגוון רחב מאוד של תוכניות לימודים והיא גם מתהדרת בהישגים מדעיים פורצי דרך, כאשר ברשותה עומדת קשת רחבה מאוד של מכוני מחקר ופיתוח. האוניברסיטה פועלת ללא הרף כדי לשלב רמת לימודים אקדמית גבוהה יחד עם המורשת היהודית. הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן זוכים להעשיר את עולמם הרוחני בחומרים מהיהדות כגון: תולדות עם ישראל, תנ"ך ותלמוד, פילוסופיה יהודית ועוד.

מהות המסלול

בית הספר למנהל עסקים שואף לעמוד בשורה הראשונה של הכשרת מנהלים בישראל והוא נמנה על שלושת בית הספר למנהל עסקים הגדולים בארץ לא רק מבחינת כמות הסטודנטים, אלא גם מבחינת איכות הסגל האקדמי.

מטרות המסלול ויתרונות המסלול

מטרת לימודי מנהל עסקים לתואר שני, היא להכשיר בוגרים להשתלבותם בתפקידי ניהול בכירים במגזרים השונים במשק הישראלי, הלימודים במסלול זה מעניקים כלים ואסטרטגיות מתקדמות בתחומי הניהול. הסטודנטים במסלול לתואר שני יכולים לבחור התמחות אחת מבין ארבעת ההתמחויות הנ"ל: ניהול והתנהגות ארגונית, מימון, שיווק ומערכות מידע. ניתן ללמוד במסלול עם תיזה המיועד לסטודנטים שירצו להמשיך בעתיד ללימודי תואר שני, או במסלול ללא תיזה.

מהות התוכנית במסלול לימודי מנהל עסקים של אוניברסיטת בר אילן היא להעניק תשתית יסודית ומעמיקה לסטודנטים, אשר תפתח אצלם חשיבה ביקורתית יחד עם כלי ניהול מעשיים שיאפשרו להם להתפתח ולהצליח גם לאחר סיום הלימודים.

המרצים

סגל המרצים באוניברסיטת בר אילן הינו סגל מקצועי ומיומן בעל מוניטין מקצועי גבוהבמיוחד, מלבד הסגל הקבוע מגיעים לבית הספר למנהל גם מרצים אורחים מאוניברסיטאות מוכרות בחו"ל.

תנאי קבלה

מצטייני תואר ראשון שהממוצע המצטבר שלהם בלימודים הוא 87 נקודות מינימום וציון הפסיכומטרי הכמותי שלהם עומד על 122 נקודות לפחות יכולים להירשם ללימודי תואר שני במנהל עסקים, ניתן גם להתקבל עם ציון ממוצע של 80 בלימודי התואר הראשון וציון GMT, גם ניסיון ניהולי מוכח של 5 שנים לפחות יכול לשפר את סיכויי הקבלה.

עלויות ומלגות

שכר הלימוד ללימודי תואר שני במסלול למנהל באוניברסיטת בר אילן הינו 29,500 ₪.

אוניברסיטת בר אילן מעניקה לסטודנטים הלומדים בתכנית עם תיזה מלגת מצטיינים תוך התחשבות במצבם הכלכלי.