אודות

הלימודים מעולם לא היו ברורים יותר

גם אתם רוצים ללמוד, לקבל תואר ראשון ואחריו תואר שני, אבל בישראל יש כל כך הרבה מוסדות לימוד ומסלולי לימוד ואתם כבר לא יודעים מה לעשות? הגעתם לאתר הנכון. באתר לימודי אספנו את התכנים הטובים והמעמיקים ביותר כדי לתת לכם מידע מהימן ומדוייק על כל מסלולי הלימוד באוניברסיטאות ובמכללות השונות, כדי שתוכלו למצוא מסלול לימודים שיעניין אתכם.

מידע מהימן ומדוייק

גם אנחנו בוגרי מכללות ואוניברסיטאות שקיבלו החלטות על לימודים על פי קריטריונים שונים: החל מהיכולות המעשיות שלנו ועד לדרישות של אמא, ובסופו של דבר החלטנו לבנות אתר אשר יהווה בסיס איתן לקבלת ההחלטות המשמעותיות ביותר עבורכם:

  • איפה ללמוד – מכללה או אוניברסיטה
  • מה ללמוד – אני אוהב ציור ואמא שלי רוצה שאהיה רואה חשבון
  • מה באמת מעניין אותי – אני רוצה לעשות כסף, אבל אוהב עבודת שטח

אנחנו כל הזמן מוסיפים תכנים ושמחים לקבל מכם פידבקים כדי שנוכל לשפר את האתר.

תתחילו ללמוד

במקום לקרוא אודותינו, זה הזמן שלכם להתחיל ללמוד. השתמשו בתיבת החיפוש שלנו כדי למצוא את מסלול הלימודים שלכם, בחרו אם אתם מעוניינים ללמוד במכללה או באוניברסיטה או בחרו קטגוריה דרך הניווט הפשוט באתר.

בברכת הצלחה בלימודים,
צוות אתר לימודי


עוד על אודות

צור קשר אנחנו שמחים לקבל הצעות לשיתופי פעולה מעניינים, לפרסם מכללות ואוניברסיטאות, ובאופן כללי לשפר את האתר כדי שיהיה טוב יותר לגולש. אימייל info@limudi.co.il פקס 057-9557272 תא דואר 25063, מיקוד 61250, תל אביב מצא אותנו להמשך קריאה »
תקנון האתר תנאי שימוש באתר ברוכים הבאים לאתר 'לימודי' (להלן: "האתר"). האתר פועל בכתובת האינטרנט www.limudi.co.il והוא מנוהל ומופעל על-ידי קאצ'ינג מדיה גרופ, שכתובתה ברחוב רמה 33, גבעתיים (להלן: "החברה" או "הנהלת האתר"). התנאים הבאים מגדירים את זכויותיך להמשך קריאה »