email facebook

קורסים לשפות

   
אנשים רבים בוחרים כיום ללמוד שפה נוספת בנוסף לשפת המקור שלהם ותהיה השפה הנלמדת אשר תהיה. אנגלית, צרפתית, ספרדית או סינית – מיטב בתי הספר לשפות מקיימים כיום קורסים מגוונים, מרתקים ודינאמיים אשר יאפשרו לכם בסופם, לשלוט בשפה הנלמדת ולרכוש כלי ייחודי ואיכותי לתקשורת עם העולם.

קורסי שפות – וכל העולם פתוח בפניכם

כמה נפלא ללמוד שפות! לצרכי העשרה אישיים, לצרכי עבודה או עסקים וגם לצרכי לימודים בחו"ל – לימוד שפה שנייה יעניק לכם כלים חשובים ומעשיים להתנהלות בכל סביבה.

העולם הגלובאלי שבו אנחנו חיים חשף אותנו כבר לפני שנים רבות לשלל ארצות, תרבויות וגם, שפות. כיום מקיימות המדינות יחסי גומלין שוטפים במגוון תחומים: בתחום הכלכלה, המשפטים, המסחר, התקשורת, הפוליטיקה ועוד. מלבד המדינות והממשלות, גם חברות רבות בארץ פרצו לשווקים בינלאומיים בעוד אלו מקיימות עימם יחסי עבודה רציפים. אתרי האינטרנט, הרשתות החברתיות, ערוצי הטלוויזיה – כל אלו ועוד הם ערוצים פעילים וזמינים לכל אחד מאיתנו לשלל מטרות. לכן, חשיבות ידיעת שפה נוספת היא חשיבות עצומה. כדי להיות מסוגלים להתנהל בסביבה עסקית, פוליטית או תקשורתית – כדאי לכל אחד מאיתנו לרכוש שפה נוספת ככלי יעיל, מעשי ומתקדם לתקשורת נפוצה.

אילו שפות ניתן ללמוד כיום?

העולם האקדמי המערבי שלנו מציע מגוון אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. אנגלית, ספרדית, סינית, איטלקית, צרפתית, ערבית – הן רק חלק מהשפות אותן ניתן כיום ללמוד במסגרת קורסי השפות של בתי הספר לשפות ומוסדות הלימוד המקצועיים. לימודי השפות הללו מוצעים בכמה רמות עומק שונות כך שגם אם אין לכם שום ידע מוקדם בשפה הרלוונטית זה לא יהווה כל בעיה. בנוסף, קורסי שפות מוצעים כיום תוך התמקדות מעשית בצורך הספציפי שלכם – קורסים לחברות, למטרות עסקים, לילדים ואף למטיילים מתקיימים כיום ומהם אתם צריכים רק לבחור את הקורס שישרת את המטרה שלכם כהלכה.

על שיטות לימוד השפות השונות

כל מרכז לימוד מציע את שיטת הלימוד הייחודית שלו וכולל יתרונות מסוימים על פני חברו. אבל ניתן לומר, שכמעט כל מוסדות הלימוד הללו נשענים במהלך הקורס על שיטת לימוד דינאמית המבוססת על דיבור אינטנסיבי ותדיר של השפה הנלמדת. קורסים מסוימים ישימו דגש רב יותר על דיבור תוך למידת ביטויים שכיחים הנמצאים כיום בשימוש נפוץ. קורסים אחרים דווקא ישימו דגש על יסודות הדקדוק והתחביר בשפה. כך או כך, תוכלו לבחור מבין מגוון שיטות הלימוד את השיטה המתאימה לכם ביותר על פי הצרכים האישיים שלכם.

קורסי שפות – הנה תמצית הקורסים המומלצים

קורס אנגלית – השפה המדוברת ביותר בעולם

אנגלית היא השפה המדוברת ביותר וגם מהווה את השפה הרשמית במדינות רבות ברחבי העולם. רוב ערוצי התקשורת המובילים בעולם עושים בשפה האנגלית שימוש שוטף וכמובן, חברות עסקיות רבות במשק, פוליטיקאים, בורסות ועוד.

נראה שידיעת אנגלית ברמה טובה בימינו, היא פשוט הכרחית לכל מי שרוצה לתקשר עם אנשים, גופים וערוצי תקשורת מעבר לים. קורס אנגלית יציע לכם לימודים מקיפים של השפה, הכוללים רכישת כלים בדיבור, קריאה וכתיבה.

קורס סינית – רכישת השפה ככלי עסקי מתקדם

השפה הסינית היא שפה חשובה ומשמעותית להתפתחות העולם הכלכלי הגלובאלי כפי שאנחנו מכירים. אנשי העסקים המובילים בארץ ובעולם כבר יודעים שסין היא מעצמה כלכלית אדירה ולכן, הם מקיימים איתה יחסים שונים אשר הולכים ומתהדקים. כוח העבודה הזול והגדול בסין גורם לכך שעסקים רבים ברחבי העולם מעתיקים את עסקיהם לסין או פותחים בה שלוחות, מפעלים וסניפים.

לכן כדי לדעת להתנהל בסביבה הסינית העסקית כמו גם החברתית, קורסי סינית רבים מוצעים לכם כיום למגוון צרכים ממוקדים. בקורס סינית תוכלו ללמוד את עקרונות השפה, את הביטויים הנפוצים בה ואת שאר האמצעים לתקשורת מנומסת ומקובלת בשפה.

קורס צרפתית – השפה הקלאסית וגם הרשמית בארגונים בינלאומיים

אחת השפות הקלאסיות, הרומנטיות וגם היפות ביותר לשמיעה היא השפה הצרפתית. צרפתית נחשבת לאחת השפות המבוקשות ביותר ללמידה בשל סיבות אלו וגם, בשל היותה השפה הרשמית בארגונים רשמיים מובילים בעולם כמו האו"ם, האיחוד האירופאי ועוד.

מעל 75 מיליון אזרחים ברחבי העולם דוברים את השפה וכעת, באמצעות קורסי צרפתית איכותיים, תוכלו גם אתם לדבר ולהבין צרפתית. בקורס צרפתית תוכלו לקבל כלים ומיומנויות נרחבות בשפה. על ידי אימון בדיבור, קריאה ואפילו כתיבה, תוכלו להכיר את רזי השפה ולשלוט בה למגוון מטרות.

ללמוד שפות זה ללמוד את העולם

לסיכום, אחת המתנות הגדולות ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם היא רכישת שפה נוספת. בעולם העצום ושוב, הגלובאלי שבו אנחנו חיים, מתקיימים בכל רגע עולמות תוכן שלמים במגוון תחומים, אשר עושים שימוש במבחר שפות. בין אם אתם רוצים להעשיר את עצמכם ואת ידיעותיכם ובין אם אתם זקוקים ללמידת שפה לצרכי עבודה, מגורים או לימודים, דעו כי כיום ללמוד שפה היא פעולה מהנה, מרתקת ואפילו די פשוטה.

בתי הספר המובילים לשפות בנוסף למכללות ואוניברסיטאות מקיימים בכל עת קורסי שפות הנלמדים על פי שיטות לימוד עכשוויות ואפקטיביות, המתבססות על חומרי הגלם העדכניים במדינות המקור כמו עיתונות רלוונטית, דיונים אקטואליים ועוד מגוון עזרי לימוד יעילים אשר יאפשרו לכם ללמוד את השפה באופן קליל ומהנה אבל מקצועי ומעשי.

photo