צילום

הכסף שלך פשוט יושב בבנק? בעזרת מספר שיעורים פשוטים תוכל ללמוד את הבסיס החשוב של שוק ההון, ותעמיק את ידיעותיך הפיננסיות לקראת השקעה מקצועית ורווחית.
             

שוק ההון

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

שוק ההון

   
רוצים ללמוד על שוק ההון? ריכזנו עבורכם מדריכים מפורטים על הבורסה, מניות, מט"ח וכל נושא אחר הקשור לידע פיננסי.
קבל מידע נוסף על לימודי שוק ההון >

כל אחד רוצה שהכסף יעבוד בשבילו, אבל לרובנו אין את הכלים שמאפשרים להשקיע בבטחון בבורסה או באחד מהענפים הפיננסיים השונים. הקורס של לימודי נועד לתת לך דריסת רגל בשוק ההון הישראלי והבינלאומי, תוך שילוב שיעורים עשירים בתוכן, תמונות, הסברים וסרטונים.

איך זה עובד?

  1. תחילה נכיר לך את התחומים המרכזיים בהם אתה יכול להשקיע את כספך, הכוללים את הבורסה, שוק המט"ח, השקעות נדל"ן ואופציות.
  2. בשלב השני, נלמד אתכם כיצד לקרוא שינויים שקורים בחדשות, ועל פי נתונים אלו להשקיע בחוכמה בשווקים העולים.
  3. לבסוף, נספר לכם כמה טכניקות השמורות לברוקרים ולאנשים שמשקיעים כבר שנים בשווקים.

למי זה מתאים?

השיעורים שלנו בנויים בצורה הדרגתית, ומתאימים לסוחר המתחיל והמתקדם. כל אחד יכול להשקיע בשוק המניות ובשוק האג"ח, צריך רק לדעת איך לעשות את זה טוב.

מהו שוק ההון?

שוק ההון מאפשר לגייס הון מהשקעות של הציבור, והוא משלב בין פעילות של בנקים, ברוקרים ומוסדות פיננסיים שקשורים במערכת ממוחשבת מתוחכמת. מערכת זו מאפשרת לבצע עסקאות של קנייה ומכירה בשוק הפיננסי.

האם אפשר לעשות כסף בלי לעבוד?

הבורסה מאפשרת לבעלי הון להשקיע את כספם מבלי הצורך להיות יזמים בעצמם. כך כולם מרוויחים – היזמים זוכים במימון לפיתוח העסק שלהם, ובעל ההון זוכה לתשואה יפה לאחר שהעסק שהשקיעו בו מצליח.

שלבי הלימוד

שוק ההון למתחילים

בפרק זה תלמדו על מונחים חשובים בשוק ההון, שיאפשרו לכם להבין את השפה שמדוברת על ידי ברוקרים ומנהלי השקעות.

בין הנושאים שנלמד: ארביטראז, 'ביטוח מנהלים, בתי השקעות, יועץ השקעות פרטי, מדד המחירים לצרכן, מנהל תיק השקעות, מק"מ, ניירות ערך, קופות גמל, קרן השתלמות, קרן פנסיה, קרנות נאמנות ותעודות סל. אלו הם באמת המונחים החשובים ביותר להבנה של שוק ההון, כך שאם אתם לא בקיאים בחלק מהם, מומלץ בחום לפנות זמן ולהתחיל לקרוא!

הבורסה

בפרק זה ניגש לעניינים ונלמד אתכם כיצד להתחיל להשקיע את כספכם במקומות הנכונים.

אופציות וחוזים עתידיים

כאן נלמד אתכם לאתר את האופציה או החוזה העתידי שלהם סיכויים גבוהים לעלות בתקופה הקרובה, לקנות אותם ואז למכור אותם ברווח.

ניתוח טכני

בעזרת ניתוח מורכב של גרפים פיננסיים תוכלו להשקיע בצורה יותר חכמה. זו הדרך שהברוקרים המוצלחים עושים את זה, כך שמאוד מומלץ להתעמק בנושא.

לימודים

בפורטל שוק ההון הקדשנו שני פרקים שנועדו לעשות לכם סדר ולהבין איך לבחור מסלול לימודים, ואיך לבחור מוסד לימודים איכותי בשוק ההון.

עוד על שוק ההון

ניתוח טכני כדי לבצע ניתוח פונדמנטלי על הסוחר להיות כלכלן, שיודע להעריך ולשקול נתונים ואירועים כלכליים ואת השפעתם על סקטור מסוים בשוק ההון. גם אז התחזיות שלו אינן יכולות להיות מדויקות במאת האחוזים מכיוון שהמסחר רובו להמשך קריאה »
הכרת שוק ההון במאמר זה ננסה ככל שביכולתנו לא להשתמש במונחים מסובכים בנוגע לשוק ההון, מונחים אלו בדרך כלל רק גורמים להרבה אנשים פשוט להתרחק מהתחום כמו מאש. במקום זאת נסביר לכם מדוע חשוב להכיר את שוק להמשך קריאה »
אופציות וחוזים עתידיים הרבה משקיעים טוענים שהדרך הטובה ביותר לעשות כסף בשוק ההון היא באמצעות מסחר באופציות וחוזים עתידיים. אופציות וחוזים עתידיים הם בעצם חוזים לטווח ספציפי (קצר בדרך כלל) בין האדם שכתב את האופציה או את להמשך קריאה »
אהבתי