צילום

פעם פתחת מגזין טבע וקינאת בכל הצילומים המרהיבים?
עכשיו זו ההזדמנות שלך ללמוד את כל סודות הצילום, בסדרת שיעורים אונליין ובחינם לפי דרגות קושי לצלמים מתחילים ומתקדמים.
             

צילום

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

צילום

   
בפורטל הצילום של "לימודי" תמצאו אינספור מדריכים שונים ומגוונים שידריכו אתכם לעבוד עם מצלמה בצורה הטובה ביותר: לבנות פרספקטיבה וקומפוזיציה, לבחור עדשות, לצלם נוף דומם ועוד.
קבל מידע נוסף על לימודי צילום >

האם אמרת פעם על לימודי צילום את המשפט: "מה יש ללמוד? בסך הכל מחזיקים מצלמה ולוחצים קליק…" ועדיין, כשפותחים מגזין נשיונל גאוגרפיק נדהמים כל פעם מחדש כיצד הצלם מצליח לתפוס פיסה של טבע בצורה כל כך מעניינת ומרגשת.

אז איך מצלמים מדהים?

האימרה הנדושה שכל אחד יכול לצלם היא נכונה, וכדי לעשות זה צריך להשקיע הרבה זמן בללמוד את כל הטכניקות והטריקים שהופכים תמונה פשוטה לתמונה מאלפת ועוצרת נשימה. אנחנו אספנו עבורכם את כל השיעורים הללו, כדי לספק עבורכם מדריך בחינם שיהפוך אתכם לצלמים טובים יותר אונליין.

שלבי הלימוד

כדי להקל עליכם ללמוד צילום בצורה מהירה חילקנו את השיעורים השונים לפי נושאים:

  • המצלמה הדיגיטלית
  • טכניקות צילום
  • סוגי צילום
  • עדשות צילום
  • ציוד צילום
  • קורס צילום ופוטושופ
  • קורסי צילום
  • תאורה לצילום

האם ללמוד צילום אונליין או בקורס?

כדי להפוך להיות צלם מקצועי, שיודע לעבוד בסטודיו ולפתח את הקריירה שלו בצורה מקצועית, מובן שיש לעבור קורס הסמכה מלא בן כמה חודשים, בו תלמדו מצלם עם נסיון של שנים שיוכל להסביר לכם ולתקן אתכם באופן מעשי. השיעורים השונים שתמצאו כאן יוכלו להעלות את רמת הצילום שלכם כבר מהיום הראשון.

איך כדאי להתקדם בשיעורים?

מכיוון שהשיעורים נוגעים לנושאים מגוונים בעולם הצילום, החל מצילום טבע ועד בחירת עדשות, חשוב לקרוא תחילה את המאמרים הבסיסיים שיסבירו לכם על פעולת המצלמה הדיגיטלית, ולאחר מכן להתעמק בנושאים הספציפיים יותר. אם יש לכם נושא שהייתם רוצים עליו הרחבה, אנא פנו אלינו וננסה לבנות זאת בעתיד.

עוד על צילום

תאורה לצילום
צילום: familymwr
הכירו את פונקציות המצלמה שלכם אז נכון שעידן הצילום הדיגיטאלי מציע לנו את האפשרות להשתמש במצלמות דיגיטאליות בעלות פונקציות מגוונות אשר מסייעות לנו לשלוט בנושא התאורה בצילום. אבל להמשך קריאה »
קורסי צילום
צילום: Carlosinho
קורסי הצילום המגוונים מתמקדים לרוב בהקניית הבנה תיאורטית של נושא הקורס, במתן כלים מקצועיים מבחינת טכניקות צילום וכן בהיכרות עם ציוד הצילום, הבנת היכולות של המצלמה ודרכי להמשך קריאה »
ציוד צילום
צילום: Drab Makyo
ציוד צילום – מה זה כולל? ציוד צילום הוא מושג רחב בו ניתן לכלול את כל האביזרים הרלוונטיים לצורך הצילום מעבר למצלמה עצמה. בין פריטי הציוד הנפוצים: חצובה להמשך קריאה »
אהבתי