צילום

חולם לדעת איך לעצב לוגו, אתר או לעבד תמונה בפוטושופ? השיעורים שהכנו עבורך ילמדו אותך על רזי מקצוע המעצב הגרפי, ויסבירו לך צעד אחר צעד כיצד לעצב עם התוכנות הפופולריות ביותר בשוק.
         

עיצוב גרפי

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
מלא פרטים לקבלת מידע
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

גרפיקה

   
הגרפיקה מאפשרת להשתמש במחשב כדי ליצור עיצובים שונים ומגוונים. לא כל אחד יכול להיות מעצב, אבל בעידן בו כמעט כל מקום עבודה עובד עם אתרי אינטרנט, מצגות, אימיילים מעוצבים ושאר דרישות עיצוביות, אין זה פלא שיותר ויותר אנשים מחליטים ללמוד גרפיקה. במדור זה תוכלו ללמוד גרפיקה דרך שיעורי אונליין הנוגעים לתכנים המהותיים והמעשיים ביותר בעבודת המעצב.
קבל מידע נוסף על לימודי עיצוב גרפי >

מה מעצב גרפי יכול לעשות? לבנות אתר, לעצב לוגו, לבנות פרזנטציה, לתכנן הזמנה לחתונה… אין סוף לעיצובים השונים שניתן ליישמם על בסיס יומיומי. תתפלאו לדעת, אבל מעצבים גרפיים לא ניחתו בתכונות על, הם אנשים בדיוק כמוני וכמוך.

בדיוק מסיבה זו בנינו עבורכם את המדריך המקיף ביותר לעיצוב גרפי ולגרפיקה ממוחשבת, שמעניק לכם: שיעורים, סרטוני הסבר, מדריכים, תמונות ועיצובים לדוגמה, כדי שתוכלו לקבל רעיונות להתנסות ראשונית בעולם העיצוב.

איך זה עובד?

כדי להקל עליכם ללמוד את השיעורים המעשיים שהכנו עבורכם, סידרנו אותם לפי סדר לימודים הגיוני, משיעורי הגרפיקה למתחילים ועד לשיעורים למעצבים מקצועיים. השיעורים כוללים לימוד בסיסי של תוכנות הגרפיקה הפופולריות ביותר: פוטושופ ופלאש. שיעורים אלו יאפשרו לכם לעבד תמונות, ליצור סרטונים, ולעצב אינספור עיצובים ייחודיים משלכם.

ייעוץ לימודים

אנו בצוות "לימודי" לא מתיימרים להפוך אתכם למעצבים מקצועיים, שמתפרנסים מעיצוב גרפי, ובדיוק משום כך הכנו גם מדור שלם לייעוץ לימודי בתחום הגרפיקה. כאן תוכלו לקרוא על הקורסים השונים המוצעים בשוק, ולבחור מבין פרופילים של בתי הספר והמכללות המובילות לתחומי העיצוב בארץ.

עוד על גרפיקה

פוטושופ תוכנה נפוצה בכל מדיום אפשרי פוטושופ (Photoshop) משמשת כיום למגוון עצום של שימושים ותחומים. התוכנה כבר מזמן גלשה אל מעבר לעריכה ולעיבוד תמונות וכיום מציעה אפשרויות גרפיות למכשירי מגע, להפקות דפוס, לפיתוח אינטרנטי, עריכת וידיאו, להמשך קריאה »
עיצוב גרפי אומנות העיצוב הגרפי דורשת שילוב של חוש אומנותי והבנה של תהליכים פסיכולוגיים המתרחשים בקרב קהל היעד המיועד לקבלת המוצר - אם מדובר בתוכנת מחשב למשל, העיצוב הגרפי יכוון לכך שיהיה קל למשתמש ללמוד את להמשך קריאה »
פלאש טכנולוגית פלאש – בכל פינה בעולם המקוון והטכנולוגי טכנולוגית הפלאש קיימת במגוון עצום של היבטים ומרכיבים ברשת האינטרנט ובעולם הטכנולוגי שאנו חיים בו כיום. מדובר על פלטפורמה כה נפוצה, שניתן להיתקל בה באתרי אינטרנט בעלי להמשך קריאה »
אהבתי